Info

Môžete robiť cvičenia Abs na posteli namiesto cvičebnej podložky?


Sedadlá, drtia a výťahy nôh môžu byť efektívne na tónovanie a sprísnenie vašej bránice, ale vyžadujú, aby ste začínali na chrbte v polohe na chrbte. Najčastejšie to znamená ležať na zemi. Aj pri cvičebnej podložke môže byť ležanie na podlahe nepríjemné z dôvodu zranenia, povrchu podlahy alebo dokonca prievanu. Ak zistíte, že to tak je, nehľadajte ďalej ako svoju posteľ nový povrch na cvičenie.

Skontrolujte svoje vybavenie

Ak sa na svojej posteli rozhodnete urobiť nejaké ab rutiny, venujte chvíľu analýze matrace. ACE cvičebný fyziológ Pete McCall poznamenáva, že tradičné sedenie a drví na podlahe môžu tlačiť chrbticu do zeme a spôsobiť bolesti chrbta. Aj keď mäkkosť povrchu postele môže zmierniť tento nepohodlie, nedostatočná podpora zo strany previsnutej matrace môže tiež spôsobiť namáhanie chrbta a nepohodlie. Váš matrac by mal byť pevný a plochý bez zjavných klesajúcich pružín. Ak je to potrebné, môžete si dať väčšiu stabilitu pomocou polstrovanej dosky na vrchu svojej matrace.

Kedykoľvek Abs

Kedykoľvek je skvelý čas na prácu so svaly, vrátane kedykoľvek ste v posteli. Niektoré brušné práce môžete ľahko zahrnúť, keď v noci sledujete televíziu v posteli, keď čítate knihu, skôr ako idete spať, alebo keď trávite čas meditáciou v posteli, než ráno vstanete. V skutočnosti, ak zistíte, že ste na deň nútení pracovať, zaviažte sa stráviť obchodné prestávky tým, že sa budete drviť. V priebehu 30 minút televízneho programu by ste mohli ľahko stráviť najmenej 10 minút cvičením brucha.

Bed-Rest Abs

Je možné, že nastanú chvíle, keď vaše cvičenia v posteli sú vašou jedinou možnosťou. Mohli by ste byť oboznámení s chorobou alebo zranením, ktoré si vyžaduje, aby ste trávili značné množstvo času mimo nohy. V takom prípade by ste mali radšej robiť niekoľko denných drví v posteli, než úplne vzdať sa práce. Udržiavanie silných brušných svalov vám môže pomôcť vstúpiť a vstať z postele, keď potrebujete používať kúpeľňu alebo sa osprchovať, a pevné jadro vám môže pomôcť rýchlejšie sa zotaviť, keď budete mať voľno z postele.

Choďte

Drtí sú jedným z najjednoduchších cvičení, ako začať, či už ste na podložke alebo na posteli. Ľahnite si na chrbát a ohýbajte kolená v uhle 90 stupňov, s chodidlami položenými naplocho a rovnobežne so zadkami. Položte ruky za hlavu alebo ich prekrížte cez hrudník, ohnite si abs, potom zdvihnite hlavu a plecia, keď pomaly vydýchate. Nadýchnite sa nadol a opakujte najmenej 20 opakovaní. Začnite v rovnakej polohe, aby ste pracovali s dolnou časťou ABS, ale roztiahnite nohy rovno. Ak ich udržiavate stabilné, zdvihnite nohy tak, aby vaše prsty smerovali k stropu, znížte ich a opakujte najmenej 10 opakovaní.