Info

Únosy únoscov Hallucis

Únosy únoscov Hallucis


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Váš únos halucinácie je sval, ktorý steká po vnútornej hrane chodidla a reguluje ohýbanie vášho veľkého prsta. Kvôli vysokej záťaži, ktorú vaše telo podporuje pri každom vstávaní, je veľmi bežné, že sa tento sval napne alebo kŕči. Našťastie natiahnutím tohto svalu môžete obnoviť jeho elasticitu a silu.

The Abductor Hallucis

Váš únosový halucinálny sval sa tiahne od pätnej kosti na päte po spodnú časť vášho veľkého prsta. Keď sa stiahne, ohne sa a unesie alebo sa odtiahne od vašej veľkej špičky. Poskytuje tiež štrukturálnu oporu pre vnútorný oblúk vašej nohy.

Bežné problémy

Podpora vašej telesnej hmotnosti môže na tento sval spôsobiť veľké namáhanie, najmä ak ste bežec na veľké vzdialenosti alebo často máte vysoké podpätky alebo topánky, ktoré sú príliš malé. Okrem toho, ak preháňate a posúvate priveľa svojej telesnej hmotnosti cez vnútorný okraj oblúka chodidla, môže to spôsobiť bolesť v tomto svale. Ak sa nelieči, môže sa táto bolesť vyvinúť na plantárnu fasciitídu, bolesť päty alebo kostné ostrohy.

úseky

Existuje veľa spôsobov naťahovania halucinátu únoscu. Všeobecne sa jedná o smerovanie vašej nohy smerom od tela a potom privádzanie prstov smerom k holennej kosti, pokiaľ je to možné. Tieto cvičenia často zahŕňajú aj otáčanie alebo ohýbanie členka, aby sa uvoľnili svaly žalúdka alebo chodidla v tele. Cieľom akéhokoľvek úseku únosov halucinácií, ako je napríklad zosilňovač špičky alebo členkový kruh, je zvýšiť rozsah pasívnej flexie v nohe zlepšením flexibility vášho vnútorného oblúka.

Jedným z jednoduchých cvičení, ktoré fungujú pri halucidovom svale únosca, je point-and-flex. Z miesta na sedenie roztiahnite obidve nohy pred seba a nohy spolu. Ohnite členky tak, aby smerovali vaše nohy smerom od vás a potom z tejto polohy, ohnite prsty na nohách čo najďalej dozadu. Počkajte chvíľu.

Tipy

Ak tieto úseky spôsobujú bolesť viac ako niekoľko sekúnd po ukončení cvičenia, poraďte sa so svojím lekárom alebo fyzioterapeutom o jemnejších opravných prostriedkoch, ako sú odpočinok, ľadové zábaly alebo opravná obuv. Správne priliehajúce topánky pomôžu predchádzať bolesti v oblúku. Obuv s nízkym oblúkom, ako sú napríklad žabky, nemusí byť schopná správne uniesť halucinácie únoscu.Komentáre:

 1. Mead

  I congratulate, the remarkable answer...

 2. Tygokinos

  Je to pravda! The idea of ??a good, I agree with you.

 3. Kazraktilar

  Exceptional delusion, in my opinion

 4. Mat

  Ospravedlňujem sa, ale podľa môjho názoru sa mýlite. Môžem to dokázať. Napíšte mi v PM, budeme komunikovať.

 5. Brazahn

  Sorry, but this doesn't suit me. Who else can suggest?

 6. Somerville

  existuje podobný analóg?Napíšte správu