Info

Fandiť cvičenia pre zbrane


Roztlieskavačka je jednou z najnáročnejších aktivít pre tínedžerov. Pretože zahŕňa úplnú kondíciu - kardio aj silu - a neustále vysokú úroveň energie, je dôležité, aby ste boli v dobrej fyzickej kondícii, aby ste držali krok s požiadavkami športu. A začína to pažami. V kombinácii s celkovým kardiovaskulárnym a silovým programom a zdravou stravou môžu cvičenia na pažiach pomôcť roztlieskavačkám vykonávať to najlepšie od začiatku hry do konca.

Kľučky

Podľa Národnej asociácie roztlieskavačov sú kliky cennou súčasťou odporúčaného kondicionačného programu pre roztlieskavačky. Pushups rozvíjať svaly v rukách, hrudníku a chrbte a tiež zapojiť svaly jadra, ktoré sú všetky potrebné pre silné a silné povzbudzujúce pohyby. NCA odporúča ako tradičné kliky, tak variácie, vrátane klieští, cestovných klzákov a tých, ktoré majú rôzne vzdialenosti rúk.

Inchworms

Inchworms pôsobia na celé hornej časti tela a na množstvo ďalších svalov. Používajú ich roztlieskavačky Minnesota Vikings na začiatku ich tréningu. Podľa časopisu „Shape Magazine“ začínajú palcové červy zo stojacej polohy. Ohýbanie v páse a položenie rúk na zem pred vami, vystrčte ruky, až kým nie ste v plnej polohe na doske, a potom zatlačte. Vošlite chodidlá čo najbližšie k vašim rukám a pohyb zopakujte 10-krát.

Kliešte na padanie a plyo

V dvoch zvratoch na kliešte, ktoré sa zameriavajú na vývoj ramien a chrbta, padajúce a plyometrické kliky sú účinnými krokmi pri budovaní sily paží aj jadra. Ak chcete spadnúť kliky, začnite v polohe kľaknutia a padajte dopredu na ruky a spustite do klieští. Vráťte sa na kolená a opakujte 10-krát. Ďalej obráťte pohyb na stlačenie plyo. Začnite znížením do kliešte a výbušne zatlačte rukami, aby ste sa vrátili ku kľaknutiu.

Činka Arnold Press

Pokiaľ ide o omračovanie a omračovanie, ramená sú jednou z hlavných svalových skupín ramien, ktoré sa musia rozvinúť. V pohybe, ktorý napodobňuje veľa povzbudzujúcich výťahov a kaskadérskych kúskov, je činka lisu Arnold účinným spôsobom na zvýšenie sily v tejto dôležitej oblasti. Posaďte sa na lavicu s nohami na podlahe, vezmite si činky a držte ich pri hrudi tak, aby dlane smerovali dovnútra. Zdvihnite činky, zatiaľ čo otáčate dlaňami, aby ste smerovali dopredu a zatlačte závažia nad hlavu. Znížte na pôvodnú pozíciu a opakujte pre tri sady po 10 až 12 opakovaní.

Zdroje