Info

Najlepšie cvičebné stroje na chudnutie brušného tuku

Najlepšie cvičebné stroje na chudnutie brušného tuku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete stratiť brušný tuk, začnite so zdravou dávkou kardio. Osoba, ktorá je vedľa vás na lavici ab, môže vyzerať, že sa balí do svalu, ale skutočná práca začína spaľovaním kalórií prostredníctvom kardio cvičenia a tréningu najmenej päť dní v týždni. Podľa Americkej asociácie srdca je potrebných celkom 150 minút týždenne. Aby ste mohli využívať každé kardio cvičenie, budete musieť udržiavať svoje srdce hore na 10 alebo viac minút - tým spálite príslušné množstvo kalórií.

Pripravte sa na spustenie

Zastavte chôdzu a začnite behať. Beh na bežiacom páse hrá dôležitú úlohu pri tvarovaní a spevňovaní brucha, pretože beh je intenzívnejší ako chôdza a spôsobuje spálenie kalórií. Priemerný človek s priemernou hmotnosťou 150 libier bude spaľovať až 370 kalórií za 30 minút bežiaceho pásu pri rýchlosti 5 až 6 km / h. Väčšina bežeckých tratí ponúka rôzne rýchlosti a výšky, aby bol váš beh náročnejší.

Prejdite si cestou k zdraviu

Eliptické je podobné behu a veľmi populárne v telocvični. Kombinujú pohyb bežeckého lyžovania a stepingu. Niektorí eliptickí tréneri majú lišty odporu, ktoré vám dodávajú tréning hornej časti tela. Jeho pohyb s nízkym nárazom je ľahší na kĺby a nohy a má nastaviteľné nastavenia, vďaka ktorým je váš tréning náročnejší. Osoba, ktorá váži 150 libier, môže spáliť 335 kalórií za 30 minút. Niektorí eliptickí tréneri dokonca šliapajú dozadu, používajú rôzne svaly a variujú vo vašom tréningu.

Veľké vnútorné

Stacionárny bicykel je účinný, nenosný stroj, ktorý je ľahký na kĺboch ​​a môže ho bezpečne a efektívne vykonávať aj nadváha a starší ľudia. Môžete pridať rýchlosť a odpor pre ďalšiu výzvu. Priemerný človek s hmotnosťou 155 libier môže spáliť až 391 kalórií za 30 minút prudkým tempom. Cyklistika je vynikajúci spôsob, ako zbaviť tuku a spáliť kalórie. Cyklistické kurzy organizuje v telocvični certifikovaný inštruktor - kurzy trvajú od 40 do 50 minút. Tieto triedy sú vysoko účinné pri spaľovaní nadmerného množstva kalórií a cyklistika so skupinou môže byť príjemná a náročná.

Zdravé návyky

HIIT je vynikajúci spôsob, ako zbaviť brušný tuk. Intervalový tréning s vysokou intenzitou strieda vysoko intenzívne cvičenie s aktívnym zotavovacím časom s nízkou intenzitou. Napríklad na bežiacom páse môžete bežať 30 sekúnd až jednu minútu pri rýchlosti 7 mph alebo tvrdej šprinte, nasledované 15 až 30 sekundami pri 4 mph alebo behaním alebo chôdzou - tento interval urobte po zvyšok tréningu, ktorý by mohol trvať medzi 5 a 30 minútami. Uistite sa, že sa niekoľko minút ochladíte chôdzou. HIIT umožňuje tvrdšie tlačiť a spaľovať viac kalórií, aby ste stratili brušný tuk.

ZdrojeKomentáre:

  1. Hartwell

    Celkom správne! Je to dobrý nápad. I call for an active discussion.Napíšte správu