Info

Cvičenie, ako sa zbaviť krku Jowl


Vystavenie slnku, gravitácia a oslabenie svalov tváre, keď starnete, si môžu na vašej koži vyberať daň. Môžete si všimnúť, že sa pokožka okolo čeľuste a krku stáva voľnejšou, čo nakoniec môže spôsobiť, že vyzeráte staršie ako vy. Rovnako ako môžete robiť cvičenia na udržanie tela pevne a pevne, môžete robiť cielené cvičenia na spevnenie krku. Cvičenie vykonávajte ihneď po tom, ako si všimnete ochabnutie pokožky, pretože akonáhle sa zasunie krk, eliminácia ochabnutej kože pomocou cielených cvičení je náročná, ak nie nemožná.

Svaly Jowl

Aby ste sa zbavili hrdličiek, svaly obtočte okolo úst, čeľuste a krku vrátane platymov, sternohyoidov, depresorových anguli oris, sternocleidomastoidov a masérov. Zacielenie na tieto svaly cvičením, pri ktorom sa na niekoľko sekúnd sťahujú a uvoľňuje, vytvára svalové tkanivo, ktoré môže účinne zdvíhať a tónovať oblasť vašich bradavíc. Ako starnete, tuk v tvári môže zostupovať, čo môže spôsobiť, že vyzeráte staršie. Niektoré cvičenia môžu zväčšiť svaly na tvári a môžu tieto zmeny nahradiť. Tieto cvičenia stimulujú krvný obeh a podporujú dodávanie živín a kyslíka do kožných buniek.

Cvičenie úsmevu

Existuje celý rad úsmevov, ktoré môžu pomôcť napnúť svaly na krku a okolo úst a čeľuste. Jednou z nich je pevné stlačenie pier spolu s ľahkým úsmevom. Počas tohto cvičenia ohnete krk, aby ste skutočne cítili, ako sa vaše svaly sťahujú. Po niekoľkých sekundách uvoľnite napätie a cvičenie opakujte jednu minútu. Ďalším spôsobom, ako napnúť svaly okolo úst a úst, je asi 30 sekúnd úsmev, keď sú vaše pery vtiahnuté a zabalené cez zuby. Cvičte v zrkadle, aby ste videli, ako vaše svaly pracujú.

Cvičenie jazyka

Váš jazyk môže byť nástrojom na prácu so svalmi krku a čeľustí. Jedno také cvičenie spočíva v naklonení hlavy dozadu a pri pohľade na strop, zatiaľ čo vystrčíte jazyk a roztiahnete špičku čo najviac smerom k brade. Po niekoľkých sekundách pridržiavania napnutia v krku natiahnite jazyk a uvoľnite svaly. Po celý deň si môžete pár sekúnd skrútiť jazyk späť so zatvorenými ústami a súčasne nakloniť hlavu dozadu, dopredu alebo do strany, aby ste dostali spevnenie.

Dôležité informácie

Okrem cielených cvičení by ste mali jesť rozumnú stravu a snažiť sa schudnúť. Vyvarujte sa sýtených nápojov a alkoholu, pretože tieto môžu spôsobiť opuchy, takže váš krk a tvár vyzerajú nafúknuté. Na ochranu tváre a krku používajte opaľovací krém na ničenie slnečných lúčov.

Pozri si video: Liftingová masáž na spodnú kontúru a zvýraznenie líc (Septembra 2020).