Info

Čo je to alternatívne cvičenie pre naklápacie činky?

Čo je to alternatívne cvičenie pre naklápacie činky?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Šikmé činkové lisy pôsobia na vaše klavikulárne alebo horné črevá na rozdiel od plochých lisov na lavice, ktoré zdôrazňujú vaše hrudné hrudníky - dva veľké svaly na oboch stranách hrudnej kosti. Ako už názov napovedá, klavikulárne výbežky sú dve svalové pásy, ktoré začínajú vo vašej kľúčnej kosti alebo v golierovej kosti a rozprestierajú sa diagonálne nadol, aby sa pripojili k hornej časti paže tesne pod ramenom. Pretože cvičenia, ktoré fungujú na vašich hrudných póroch, tiež pôsobia na vaše klavikulárne póry, je zameranie na klavikulárne póry do značnej miery kozmetické. A rovnako ako akékoľvek iné cvičenie, stúpanie činky tlačí dokola a stráca svoju účinnosť v priebehu času.

Šikmé muchy

Pokiaľ ide o prácu so svalymi hrudníka, rozdiel je v uhle, nie v pohybe paží. V dôsledku toho bude akékoľvek cvičenie hrudníka uskutočňované na lavičke so sklonom asi 45 stupňov zamerané na hornú časť hrudníka, na rozdiel od hrudných hrudníkov. Šikmé mušky, počnúc rukami smerom do strán a ich spojením v objatí, urobia dobrú zmenu, pretože zatiaľ čo obidva lisy a muchy sú podporované prednými deltami, muchy používajú bicepsy, zatiaľ čo lisy využívajú tricepsy. Takže ak silné tricepsy začali s prácou na vašich lisoch, muchy spôsobia, že vaše horné časti tela budú pracovať tvrdšie. Ak chcete variácie, môžete robiť šikmé lietanie s lanovkou, ak je v telocvični, alebo pomocou slučiek na cvičenie cez zadnú časť lavice.

Odmietnuté kliešte

Zatiaľ čo štandardné kliešte pracujú so všetkými hrudníkmi s dôrazom na hrudné hrudníky, pridaním poklesu asi o 30 stupňov podoprením nôh na lavičke sa bude klásť väčší dôraz na hornú časť hrudníka a zároveň budete pracovať so svojimi hrudnými hrudníkmi. Prudší pokles bude fungovať iba na hornej časti hrudníka. Pre ďalšiu výzvu si môžete postaviť nohy na guľu stability, čo vyžaduje vyváženejšiu prácu. Môžete tiež začleniť ďalšie kľúčové práce striedaním klieští na gule s doskami alebo jackknifmi.

Stojace káblové muchy

Uhol robí rozdiel aj pri stojacích cvičeniach pec, ale v prípade stojacich káblových mušiek je to uhol ramena. Štandardné káblové prelety sa robia s kladkou umiestnenou vysoko, ťahajúc predĺžené ruky smerom k telu a mierne sa ohýbajú v bokoch. Na zdôraznenie hornej časti hrudníka umiestnite kladky približne do výšky bedra a postavíte sa rovno, vrhajúc sa dopredu na jednu nohu, až kým nepocítite napätie v kábli, keď sú vaše ruky natiahnuté do strán. Držte ruky rovno, ale lakte mäkké, vytiahnite káble tak, aby sa vaše ruky roztiahli v uhle približne 45 stupňov k telu, keď sa vaše ruky spoja. Nezabudnite ovládať návrat a nenechajte káble zaskočiť.

Dôležité informácie

Zatiaľ čo dobre vyvinutá horná časť hrudníka vyzerá skvele, sú to vaše hrudné hrudníky, ktoré robia väčšinu ťažkých zdvíhaní v každodenných činnostiach. Preto pri cvičeniach, ktoré fungujú iba v kĺboch ​​kolien, je dôležité vykonávať cvičenia, ako sú ploché lavičky, ploché alebo odmietnuté lavičky alebo hrudné kvapky, najmenej dvakrát týždenne, aby tiež pracovali s hrudnými hrudníkmi. Taktiež budete musieť opracovať protiľahlé svaly v hornej časti chrbta a na chrbte vašich ramien s cvičeniami, ako sú reverzné muchy alebo ohnuté nad radmi s lakťami smerujúcimi von.Komentáre:

 1. Demason

  The information was selected very successfully, when will the update be?

 2. Fenrijin

  They are wrong. I propose to discuss it.

 3. Andwearde

  The question is interesting, I will also take part in the discussion. Spoločne môžeme prísť k správnej odpovedi.

 4. Forrest

  Vaša otázka ako hodnotiť?Napíšte správu