Avíza

Ako sa rýchlo prispôsobiť, ak ste štíhly

Ako sa rýchlo prispôsobiť, ak ste štíhly


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Byť hubený nemusí nevyhnutne znamenať, že ste fit. Pri zdravej váhe je dôležité aj vaše kardiovaskulárne zdravie, sila svalov a kostí a flexibilita. Ak sa chcete rýchlo prispôsobiť a zostať týmto spôsobom, musíte jesť zdravú stravu, ktorá podporuje aktívny životný štýl, ktorý zahŕňa kardiovaskulárne, silové a flexibilné cvičenia. Predtým, ako sa rozhodnete pre svoj plán „fit“, navštívte svojho lekára, aby ste sa uistili, že je to pre vás ten pravý plán.

Krok 1

Konzumujte zdravú stravu, ktorá obsahuje chudé bielkoviny, čerstvú zeleninu a ovocie, celozrnné výrobky a nízkotučné alebo nemastné mliečne výrobky, ktoré poskytujú telu potrebné živiny a energiu. Obmedzte sladkosti alebo nezdravé jedlo na čas, skôr ako ich jesť každý deň.

Krok 2

Pite veľa vody, osem až desať pohárov denne, aby vaše telo bolo počas dňa a počas cvičenia hydratované.

Krok 3

Zúčastnite sa minimálne 150 minút kardio týždenne pre dobré zdravie srdca. Vyberte si aeróbne cvičenia, ktoré vás baví, ako je chôdza, jazda na bicykli, výučba v klube zdravia alebo hranie tenisu s priateľom. Rozdeľte svoje kardio cvičenia, ale musíte prispôsobiť svoj rozvrh. Cvičte 10 minút trikrát denne alebo 30 minút raz denne podľa potreby.

Krok 4

Vykonajte silové cvičenia dva až trikrát týždenne počas 20 minút za sedenie. Zahŕňajte cvičenia, ktoré pôsobia na vaše svaly hornej a dolnej časti tela, ako aj na cvičenia vo vašom jadre. Počas činenia kučeravých bicepsov, tricepsových spätných nárazov a lisov na plece a hrudníky používajte činky alebo konvica. Spracujte svoje základné svaly vykonávaním otáčania sedu v kufri pomocou lekárskeho lopty. Tónujte svoje nohy a klzáky drepmi, výpadmi a výťahmi nôh.

Krok 5

Po každom cvičení sa napnite, aby ste zabránili bolestivosti svalov a zvýšili pružnosť. Vykonajte úseky po dobu 5 až 10 minút, vrátane dotykových špičiek, siahajúcich po oblohe a bočnom ohybe nad hlavou. Postavte sa rovno a zároveň natiahnite ruky nad hlavu. Dajte ruky k sebe a ohýbajte sa na boku pri znižovaní hornej časti tela smerom doľava. Zastavte sa, keď ucítite úsek pozdĺž svojej pravej strany a podržte ho na 10 impulzov. Opakujte na druhej strane.

Tip

 • Vždy začnite, kde ste, a podľa potreby zvyšujte svoju aktivitu. Ak ste už chvíľu sedeli, možno nebudete môcť absolvovať 150 minút kardio týždenne alebo 40 až 60 minút silového tréningu. Urobte, čo môžete, a nemusíte sa obávať, ako rýchlo sa dokážete fit. Vaše trvalé úsilie na vypracovanie sa oplatí vo väčšej sile, výdrži, flexibilite a kardiovaskulárnom zdraví.
 • Správne zaokrúhlená fitness procedúra, ktorá obsahuje aeróbne cvičenie, silový tréning a strečing, vám pomáha byť fit vo vnútri aj vonku.

ZdrojeKomentáre:

 1. Mircea

  skvelé nápady ... radšej si osvojíme ... skvelé.

 2. Zulkikora

  Naozaj.

 3. Kale

  To nemôže byť!

 4. He Lush Ka

  Toto nie je presne to, čo potrebujem.Napíšte správu