Avíza

Ako narovnať zadok

Ako narovnať zadok


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nadváha v zadnej časti vozidla nemusí nevyhnutne predstavovať zdravotné riziko, ale môže poškodiť vašu dôveru. Pretože neexistuje žiadny spôsob, ako presne zredukovať iba jednu oblasť tela, musíte sa zamerať na zníženie celkového telesného tuku. Najlepšie sa to dá dosiahnuť výberom zdravých potravín a zvýšenou aktivitou. Pridanie cvikov, ktoré zacieľujú na gluteálne svaly na zadnej strane, pomôže zladiť cieľovú oblasť a dosiahnuť tak prirodzene zoštíhlujúci efekt.

Krok 1

Znížte svoj denný príjem kalórií, aby ste stratili telesný tuk. Podľa Mayo Clinic sa 3 500 kalórií rovná 1 libre tuku. Ak chcete stratiť libru týždenne, každý deň odrežte z vašej stravy 500 kalórií znížením veľkosti porcií, jedením pomalšie a iba vtedy, keď sa budete cítiť naplno. Vymeňte nealkoholické nápoje, energetické nápoje a ochutené kávové nápoje za vodu, ktorá neobsahuje kalórie.

Krok 2

Pridajte do svojej stravy viac výživných potravín. Zamerajte sa na celé zrná, chudé bielkovinové zdroje, mliečne výrobky bez tuku, ovocie a zeleninu. Tieto potraviny sú prirodzene plné vitamínov a minerálov bez nadmerného množstva kalórií, tukov, cukru a sodíka.

Krok 3

Spaľujte viac telesného tuku pravidelným kardio cvičením. Rada prezidenta pre fitnes, šport a výživu odporúča pre dospelých najmenej 150 minút týždenne, ale vždy môžete zvýšiť toto množstvo, aby ste zvýšili kalorické výdavky a stratu tuku. Vyberte si cvičenia, ktoré zapájajú celé vaše telo a zároveň zapájajú vaše klzáky, ako sú beh, cyklistika a plávanie.

Krok 4

Zapojte sa do silového tréningu dvakrát týždenne pre celé vaše telo, aby ste zvýšili svoju svalovú hmotu. Sval zvyšuje metabolizmus a pomáha telu rýchlejšie spaľovať uložený tuk. Vyberte si rôzne cvičenia, ktoré sú zamerané na vaše ruky, hrudník, chrbát, ramená, žalúdok a nohy. Jedna sada 8 až 12 opakovaní pre každé cvičenie postačuje na rast svalov.

Krok 5

Vykonajte drepy na tón vašich glutes. Postavte sa vo vzpriamenej polohe so šírkou bokov od seba. Zložte svoje telo, akoby ste sedeli na stoličke, zastavte, keď sú vaše stehná rovnobežné so zemou, potom sa postavte a vytlačte cez zadok. Vykonajte až 12 opakovaní.

Krok 6

Pridajte si do tréningu klzáky. Začnite s rukami a kolenami chrbtom. Zdvihnite jednu nohu tak, aby spodná časť chodidla smerovala k stropu a aby ste ju zohli v uhle 90 stupňov. Stlačte nohu nahor tak vysoko, ako je to možné, pomaly spustite a opakujte pre osem až 12 opakovaní.

Zdroje


Pozri si video: Zdvíhanie panvy v ľahu Glutehip bridge - super cvičenie na zadok (Smieť 2022).