Avíza

Ako získať ploché brucho a malý pás

Ako získať ploché brucho a malý pásWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak nie ste ochotní uchýliť sa k liposukcii, nadbytočný tuk okolo pasu nezmizne cez noc. Na získanie plochého brucha a menšieho pásu je potrebné určité úsilie a zmeny životného štýlu. Nielenže budete vyzerať a cítiť sa lepšie, mať menej tukov okolo svojho stredu môže zlepšiť vaše zdravie. Podľa Harvard Medical School, to znižuje vaše riziko chorobných stavov, ako je diabetes 2. typu, vysoký cholesterol, niektoré druhy rakoviny, srdcové choroby a hypertenzia. Tieto prínosy pre zdravie používajte ako ďalšiu motiváciu na vykonanie účinných zmien.

Krok 1

Začnite cvičenie na celom tele, ktoré obsahuje kardiovaskulárne cvičenie a silový tréning. Vyvarujte sa sústredeniu sa iba na žalúdočné cvičenia, pretože redukcia škvŕn nie je možná - cvičenia, ako sú situpy a drtia, posilňujú iba vaše brušné svaly a neznižujú obsah tuku. Americká asociácia srdca odporúča vykonávať najmenej 150 minút mierneho kardiovaskulárneho týždňa a zahrnúť dva dni silového tréningu.

Krok 2

Zapíšte si všetko, čo jete každý deň, aby ste získali predstavu o tom, koľko kalórií konzumujete. Majte na pamäti, že v jednej libre tuku je 3 500 kalórií. Takže vytvorením kalorického deficitu 500 kalórií každý deň budete mať do konca týždňa ľahšiu 1 libru.

Krok 3

Pripomeňte si, že stojíte vzpriamene a nezastavujete sa, pretože dobré držanie tela môže eliminovať brušnú rolu a vyzerať štíhlejšie. Vytiahnite plecia dozadu, vystrčte si hrudník, zatlačte potiahnutím dozadu a mierne nasajte brucho. Vyzerajte sebaisto a hrdo.

Krok 4

Sledujte, čo jete a ako to jete, pretože niektoré potraviny vám môžu nafúknuť brucho, takže vyzerajú väčšie, ako v skutočnosti sú. Žuvačku žuďte veľmi dobre, takže sa ľahšie strávi. Vyvarujte sa konzumácii potravín s vysokým obsahom sodíka vrátane stolovej soli a sójovej omáčky, pretože tieto spúšťajú nadúvanie - ak musíte mať soľ, vyberte si košer alebo prírodnú morskú soľ s nízkym obsahom sodíka.

Krok 5

Zahrňte vákuum žalúdka do cvičenia. Podľa chiropraktika Davida T. Ryana z Bodybuilding.com môže toto cvičenie trvať 2 až 4 palce od pásu za tri týždne. Postavte sa vo zvislej polohe a úplne vydýchnite a zároveň ťahajte pupok smerom k vašej chrbtici. Použite svoje brušné svaly, aby ste udržali svoje bruško vtiahnuté a dýchali normálne 20 sekúnd. Urobte tri sady v tri po sebe nasledujúce dni prvého týždňa. Tento postup opakujte druhý týždeň, pričom brucho držte 40 sekúnd a počas tretieho týždňa ho bičujte 60 sekúnd.

Krok 6

Znížte stres vo vašom živote, pretože stres spôsobuje uvoľňovanie kortizolu vo vašom tele. Kortizol zvyšuje chuť do jedla pre mastné sladké jedlá. Váha, ktorú získate, sa usadí okolo vášho pasu, kde je blízko vašej pečene, v prípade, že je potrebné ju previesť na energiu.