Avíza

Ploché výťahy na brucho a nohy

Ploché výťahy na brucho a nohy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dosiahnutie plochého žalúdka je náročná práca, ktorá si vyžaduje precvičenie silových cvičení v bruchu, ako sú napríklad výťahy nôh, spolu so znížením hmotnosti po celom tele. Zatiaľ čo veľa ľudí zvyčajne robí drtí a sedenie na dosiahnutie tónovanej bránice, výťahy nôh pracujú viac z vašich brušných svalov, najmä z vašich dolných brušných svalov.

Získanie ploché brucho

Samostatné sedenie a drvenie vám nedá plochý žalúdok bez ohľadu na to, koľko z nich hráte. Plochý žalúdok sa dosiahne spálením väčšieho množstva kalórií, ako jete za deň, znížením celkového telesného tuku a cvičením na silový tréning, vďaka ktorým sú vaše brušné svaly silnejšie. Je dôležité, aby ste do svojho životného štýlu implementovali obidva aspekty, pretože môžete dlhodobo robiť výťahy nôh a nikdy nevideli výsledky, ak máte silné vrstvy tuku zakrývajúce definované svaly žalúdka.

Robiť nohy výťahy

Začnite ležaním chrbtom na podlahe. Prsty by mali smerovať k stropu. Pritiahnite svaly žalúdka a zdvihnite nohy 2 až 3 palce nad zem. Držte ich vo vzduchu na niekoľko sekúnd a potom si nohy sklopte bez toho, aby ste sa dotkli podlahy. Tým sa vaše svaly brucha zmršťujú a nedajú im prestávku. Výťahy zopakujte 15-krát za sebou. Oddýchnite si po dobu 30 sekúnd a zopakujte ďalších 15 vlekov s celkovým počtom štyroch opakovaní. Keď budete pokračovať v zdvíhaní nôh, budete pomaly zvyšovať počet, ktorý môžete urobiť pre každé opakovanie. Najlepšie výsledky dosiahnete zdvíhaním nôh najmenej dvakrát týždenne.

Cvičenie aerobiku

Aby ste dosiahli rovný žalúdok, musíte skombinovať svoje silové tréningové cvičenia s aeróbnou aktivitou. Americké ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb odporúča, aby sa priemerný človek každý týždeň zúčastňoval najmenej dvoch hodín a 30 minút miernej fyzickej aktivity alebo 75 minút intenzívnej fyzickej aktivity. Splnenie týchto základných aeróbnych odporúčaní vám pomôže pokračovať v spaľovaní dostatočného množstva kalórií na zníženie tuku v žalúdku, zatiaľ čo pri budovaní svalovej hmoty pomocou zdvíhania nôh budete budovať svalovú hmotu.

Výstraha

Výťahy nôh, ktoré nie sú správne vykonávané, môžu poškodiť vaše chrbát. Počas cvičenia nepoužívajte na zdvíhanie nôh krk, chrbát ani plecia. Ak sa pri zdvíhaní nôh cítite nepohodlne, znížte počet vlekov, ktoré robíte, kým nezískate dostatok sily na zvýšenie počtu opakovaní. Ak cítite bolesť, zastavte cvičenie. Ak je bolesť ostrá alebo pretrváva, vyhľadajte lekára.