Avíza

Ako sploštiť prsníkov bez závažia

Ako sploštiť prsníkov bez závažiaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Špinavé prsné svaly môžu byť výsledkom genetiky alebo dokonca gynekomastie, stavu, ktorý je u mužov spôsobený opuchom prsného tkaniva v dôsledku hormonálnej nerovnováhy. Zvyčajne je však špicatá, ochabnutá hruď výsledkom nadmerného telesného tuku a nedostatku svalovej hmoty, hustoty a definície v prsných svaloch. Vykonaním cvičení zameraných na silový tréning telesnej hmotnosti, ktoré sú zamerané na vašich prsníkov, zapojením sa do pravidelného kardiovaskulárneho cvičenia a konzumáciou výživnej stravy zameranej na príjem kalórií, môžete svoje prsné svaly vyrovnať a posilniť bez použitia závaží.

Krok 1

Vykonajte základné kliky. Ľahnite si tvárou nadol na zem s rukami vzdialenými približne 3 stopy od seba, držte trup hore so zablokovanými rukami. Pomaly spustite svoje telo na podlahu ohýbaním lakťov počas inhalácie. Keď je hrudník takmer na podlahe, zastavte sa a potom vydýchnite, keď si stiahnete svaly hrudníka, aby ste zdvihli telo späť do východiskovej polohy. Vykonajte tri až päť sérií najmenej 10 opakovaní, každý štyrikrát alebo viackrát týždenne. Zvýšte počet opakovaní, ktoré vykonáte v sade, keď sa zvýši vaša kondícia.

Krok 2

Vykonajte kliky so zdvihnutými nohami. Začnite v rovnakej východiskovej polohe ako kliešte, s výnimkou, keď sú vaše chodidlá zdvíhané na rovnom a stabilnom povrchu, ako je napríklad stolička. Vykonajte cvičenie rovnakým spôsobom ako štandardné pushup. Vykonajte tri až päť sérií najmenej 10 opakovaní, každý štyrikrát alebo viackrát týždenne. Ak sa úroveň vašej kondície zlepšuje, zvyšujte odpor umiestnením nôh na vyšší povrch alebo na nestabilný povrch, napríklad na cvičebnú guľu.

Krok 3

Akonáhle sa zvýši úroveň vašej fyzickej zdatnosti a sily, vykonajte kliešte s jedným ramenom. Predpokladajme východiskovú pozíciu, ktorú by ste použili na základné kliknutie, ale nohy položte širšie a jednu z vašich rúk na chrbát. Ohnite lakte, aby ste svoje telo položili na podlahu, a potom, keď sa váš hrudník takmer dotkne podlahy, krátko zastavte. Pri návrate do východiskovej polohy vydýchnite. Vykonajte najmenej tri sady po 10 opakovaní, trikrát alebo viackrát týždenne.

Krok 4

Konzumujte zdravú stravu s nízkym obsahom kalórií vrátane potravín, ako sú chudé mäso, ryby, kuracie mäso, celé zrná, ovocie, zelenina, orechy, strukoviny a olivový olej. Jedzte približne o 200 až 300 menej kalórií, ako by ste normálne robili, aby ste dosiahli kalorický deficit a každý deň spaľujete viac kalórií, ako konzumujete. Zaistite, aby každé jedlo obsahovalo bielkoviny, nenasýtené tuky a komplexné uhľohydráty.

Krok 5

Vykonajte kardiovaskulárne cvičenie najmenej 150 minút týždenne, podľa pokynov Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb. Pomôže to dosiahnuť kalorický deficit, spáliť nežiaduce telesné tuky a zlepšiť fungovanie srdca a pľúc.