Avíza

Ako urobiť stojan na predné role

Ako urobiť stojan na predné role


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Stojan na predné nosenie stola je prostredný gymnastický pohyb, pri ktorom stojíte na stojane, a potom sa otáča dopredu. Študenti na strednej úrovni ovládajú základné základy gymnastiky, ako sú chrbtové oblúky, predné a zadné klzáky, okrúhle oblúky a zotrvačníky. Gymnastky začnú pracovať na stojanoch na rolovanie po rozvinutí sily a formy potrebnej na vykonanie stredných cvičení. Mali by ste sa pokúsiť urobiť stojaci stojan s posunom dopredu, ak sa nedokážete držať v polohe bez pomoci.

Krok 1

Postavte sa na polstrovanú podlahu alebo podložku. Zdvihnite ruky priamo nad hlavu. Vyskočte a dlane položte pevne na zem pred seba. Vaše dlane by mali byť od seba vzdialené asi tak, aby boli od seba vzdialené a smerovali dopredu. Vykopnite jednu nohu smerom nahor, smerom k stropu. Natiahnite nohu a narovnajte ju. Nájdite svoje vyvážené centrum. Namierte prsty na nohách. Nakopnite druhú nohu smerom nahor, aby ste sa stretli s vašou prvou nohou. Vyvážte a nasmerujte prsty na druhej nohe.

Krok 2

Pevne ohnite svoje základné svaly, aby ste sa nezachytili v stojke. Zatlačte hlavu tak, aby sa dotýkala medzi plecami, bradou zatiahnutou do hrude. Udržujte svoje plecia uvoľnené po chrbte; neprepichujte si ramená do uší.

Krok 3

Ohnite kolená smerom k hrudníku. Nechajte hornú časť hlavy pasúcu sa podlahou a otáčajte sa vpred. Neaplikujte si hlavu. Pri vyťahovaní prvku udržujte svoje telo čo najstrčenejšie.

Tip

  • Predtým, ako urobíte stojan na predné role, roztiahnite štvorkolky a hamstringy.

Zdroje