Avíza

Zábavné hry, ktoré môžete hrať na turnaji Scramble Golf Tournament


V turnaji s turnajmi sa hráči rozdelia do dvojčlenných až štvorčlenných tímov a potom vyberú najlepšie zo svojich odpalísk, z ktorých budú strieľať. Druhý výstrel sa hrá od najlepšieho odpaliska, atď. Kvôli variabilite úrovní schopností hráčov a štýlov hry sa vyvinulo niekoľko variantov zakódovaného formátu, ktoré prinášajú jedinečné výzvy, nevýhody a hry pre profesionálov aj nováčikov.

Las Vegas Scramble

Aby ste do turnajovej hry pridali prvok šťastia a ducha Vegas, obsahuje turnaj Las Vegas Scramble D6 die, ktorý určuje osud snímok vášho tímu. Po rozhodnutí tímov priraďte každému spoluhráčovi číslo od 1 do 4. Každý hráč bude strieľať z odpaliska, ale namiesto výberu najlepšej lopty zo štyroch hodí D6, aby určil, ktorá z loptičiek štyroch hráčov bude použitá. hrať ďalšiu jednotku. Ak hodíte 5 alebo 6, váš tím si môže vybrať to najlepšie zo štyroch loptičiek, ktoré bude hrať.

Florida Scramble

Premiešavanie na Floride pridáva zvrat do typického premiešavaného formátu obmedzením toho, kto môže hrať každú jamku. Ak chcete zahrať ťahanicu na Floride, odpalte sa ako zvyčajne u každého zo štyroch spoluhráčov a vyberte najlepšiu loptu, z ktorej odohráte nasledujúcu jazdu. Hráč, ktorý vlastní najlepšiu snímku, sedí pri ďalšej jazde, zatiaľ čo ostatní traja hrajú ďalej. Tento cyklus pokračuje, čo núti jedného hráča, aby si vysadil každý výstrel, kým sa lopta nezacvakne. Aj keď táto metóda núti jedného kolegu vysadiť každý výstrel, vytvára rozptyl medzi najlepšími výstrelmi tímu.

Texas Scramble

Dokonca aj v skramblovateľnom formáte stále existuje potenciál pre jedného alebo dvoch hráčov ovládnuť kurz. Texas scramble format zabráni tomu, aby boli snímky jedného hráča dôsledne vybrané tým, že vyžaduje, aby každé kolo pozostávalo najmenej zo štyroch jednotiek od každého hráča. Dodržiavaním Texas scramble formátu získa aj ten najslabší hráč tímu rovnaké zastúpenie v turnaji.

Reverzné zakódovanie

Reťaz je iba taká silná ako jej najslabší článok a tím pre spätný ťah je rovnako silný ako jej najslabší spoluhráč. Aj keď formát kódovania obvykle umožňuje vášmu tímu vybrať si z najlepších odohraných snímok, spätné zakódovanie dáva vášmu konkurenčnému tímu možnosť zvoliť si, odkiaľ sa bude hrať nasledujúci loptu. Mali by ste očakávať, že počet strelených snímok a hrací čas sa výrazne zvýšia v porovnaní so štandardným turnajom s turnajmi, pretože v každom kole hráte od najslabších zo všetkých snímok. Reverzné zakódovanie môže vášmu tímu poskytnúť jedinečnú perspektívu pri príprave na turnaj so zakódovaním identifikovaním slabých stránok tímu.