Avíza

Ako získať tuk v náručí a nohách


Mať chudé ruky a nohy je viac než len kozmetické starosti. Podváha často vyvoláva rôzne príznaky vrátane slabosti, únavy, únavy a pocitu chladu. Môže mať tiež psychologické vedľajšie účinky, ako je zlá sebaúcta, úzkosť a depresia. Aj keď množstvo tuku v nohách a pažiach je do značnej miery zapríčinené genetikou, môžete zväčšiť veľkosť končatín úpravou vašej diéty a kondičných režimov.

Krok 1

Jedzte päť alebo viac jedál po celý deň. Napríklad raňajky, veľké ranné občerstvenie, obedy, večere a ľahké občerstvenie pred spaním. Vyberte si potraviny s vysokým obsahom kalórií a zdravých tukov, napríklad avokádo, arašidové maslo, orechy a müsli.

Krok 2

Pridajte k jedlu zálievky a doplnky, aby ste zvýšili množstvo kalórií, ktoré zvýšia obsah tuku v celom tele vrátane vašich rúk a nôh. Napríklad vložte sušené mlieko do polievok, masla na zemiaky a syr na vajcia a kastroly.

Krok 3

Pite kalórie skôr ako vodu. Každý deň konzumujte šesť alebo viac pohárov nápojov obsahujúcich kalórie, ako je nízkotučné mlieko alebo džús.

Krok 4

Do 20 minút silového tréningu tri dni v týždni. Cvičenie pomáha stimulovať vašu chuť k jedlu a povzbudzuje vás k jedlu viac. Zvyšuje tiež smäd, takže môžete pomocou kalórií pridať viac kalórií. Vyberte si cvičenia, ktoré sa špecificky zameriavajú na zbrane, ako sú činky, tricepsové spätné nárazy, činky a kliešte. Nohy pracujte s výpadmi, drepmi, stupňami, bočnými zamiešaním a zvyšovaním lýtka.

Tip

  • Jedzte väčšie porcie, ako obvykle, aby ste zvýšili prírastok na hmotnosti v rukách a nohách. Napríklad, namiesto raňajok si dajte na raňajky tri vajcia, na obed dva sendviče.