Avíza

Ako získať svaly v zadku

Ako získať svaly v zadkuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Silový tréning svalov svalu je istý spôsob, ako zväčšiť veľkosť zadku. Existuje niekoľko cvičení, ktoré zvyšujú svalovú hmotu v zadku a zároveň znižujú celkový telesný tuk. Po vykonaní týchto krokov si v priebehu niekoľkých týždňov všimnete nejaké nevyžiadané miesto v kufri.

Krok 1

Vykonajte 12 drepov. Postavte sa so svojimi bokmi na šírku bokov od seba. Pritiahnite si brušné svaly a boky v pohybe dozadu a dole, akoby ste sa snažili sedieť na neviditeľnej stoličke. Keď sa kolená ohýbajú, udržujte svoje kolená dokonca aj s prstami na nohách a chrbtom rovnými. Akonáhle sú vaše stehná rovnobežné s podlahou, držte polohu dve až tri sekundy a potom vydýchnite, keď sa vrátite do stojacej polohy zatlačením pätiek do podlahy.

Krok 2

Na každú nohu vykonajte 12 predných výpadov. Začnite tým, že budete stáť vysoko spolu so svojimi nohami a brušnými svalmi napnutými. Zdvihnite pravú nohu z podlahy a vykročte vpred, aby vaša pravá noha dopadla približne dve stopy pred vami. Ohýbajte kolená pri znižovaní bokov smerom k podlahe, aby sa ľavá pätka zdvihla zo zeme, keď sa ľavá holenná časť pohybuje paralelne s podlahou. Podržte dve až tri sekundy. Vydýchnite a pravou nohou vytlačte z podlahy pomocou glutálnych svalov, aby vás tlačil do stojacej polohy.

Krok 3

Na každej vetve vykonajte 12 krokov. Postavte sa s nohami k sebe a postavte sa na vyvýšenú plošinu, napríklad na lavicu alebo robustnú stoličku. Udržujte svaly brucha napnuté. Zdvihnite pravú nohu zo zeme a položte ju na plošinu. Pomocou bokov a svalov svalu zdvíhajte telo, kým nestojíte na plošine oboma nohami. Ustúpte ľavou nohou dozadu a spustite sa na zem. Koniec s oboma nohami na podlahe.

Krok 4

Zvýšte intenzitu silového tréningu. Akonáhle ste silnejší a pohodlnejšie vykonávajúci drepy, výpady a posilňovanie s vlastnou telesnou hmotnosťou, pridajte hmotnosť pomocou činiek alebo činky. Hmotnosť by mala byť dostatočne veľká, takže je ťažké dokončiť 12. opakovanie. Podľa MayoClinic.com zvyšte hmotnosť činiek alebo činiek vždy, keď môžete ľahko vykonať 15 opakovaní.

Tipy

  • Cvičte pomaly a kontrolovane.
  • Ušetrite peniaze tým, že si nekúpite drahé bielkovinové doplnky. 10-týždňová štúdia, ktorú uskutočnilo ministerstvo zdravotníctva a cvičenia, nezistila žiadne zmeny telesnej hmotnosti tým, že konzumovala bielkoviny pred alebo po tréningu silového tréningu.
  • Zahrejte si svaly svižnou piatimi až 10 minútami chôdze pred cvičením.
  • Pred cvičením si nechajte certifikovať osobného trénera, aby počas cvičenia sledoval formu tela.