Avíza

Vrátenie pásu po 50

Vrátenie pásu po 50


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mnoho ľudí starších ako 50 rokov trpí šírením v strednom veku. Pri starnutí sa metabolizmus spomaľuje - a u žien hormonálne zmeny, ktoré sa vyskytujú okolo 50 rokov, ho často zhoršujú. Nadbytok tuku v páse je spojený s niekoľkými zdravotnými problémami vrátane zvýšeného rizika kardiovaskulárnych chorôb, cukrovky, niektorých druhov rakoviny, vysokého krvného tlaku a vysokého cholesterolu. Čiara pásu po 50 rokoch vám môže pomôcť vylepšiť vzhľad a podporiť dobré zdravie.

Aeróbna aktivita

Zúčastnite sa najmenej 150 minút týždenne na aeróbnych aktivitách, ako je svižná chôdza, tanec, jazda na bicykli, plávanie alebo jogging. To pomáha kontrolovať hmotnosť všeobecne, čo je prvým krokom k zníženiu tuku v páse. Keď sa fitness zlepšuje, skúste zvýšiť aeróbne cvičenie na hodinu denne. Chráňte sa pred napätím a zraneniami - a noste správne vybavenie, napríklad dobrú obuv na chodenie. Pravidelné cvičenie vám pomôže lepšie spať, čo tiež pomáha s reguláciou hmotnosti.

Silový tréning

Silový tréning - cvičenie s váhami - môže tiež pomôcť v boji proti moru okolo stredu. Harvard Health Publications poznamenáva, že štúdia na univerzite v Pensylvánii, ktorá pozorovala skupinu žien s nadváhou viac ako dva roky, zistila, že tí, ktorí absolvovali hodinu záťažového tréningu dvakrát týždenne, znížili telesný tuk o 4 percentá. Môžete trénovať v telocvični, s váhami doma, alebo ako váhy môžete použiť plechovky jedla a kníh. Silový tréning funguje najlepšie, keď sa používa v spojení s aeróbnym cvičebným programom.

Cvičenie brucha

Samotné bodové školenie vám neprináša pás. Cielené brušné cvičenia, ako sú situpy a drtia, neroztopia tuk, ale tónujú brušné svaly. Nech sú súčasťou vášho všeobecného cvičebného programu a zvyšujte počet, ktorý vykonávate, keď sa stanete fitterom. Šikmé oblasti - svaly na bokoch a na prednej strane brucha - sú zvyčajne svaly, vďaka ktorým je váš pás príliš veľký. Ak chcete tónovať šikmo, môžete vykonať bočné ohyby, ale urobte tak bez použitia závaží. Použitie závaží počas bočných ohybov môže mať za následok zosilnenie pása a nie jeho zužovanie.

Diéta

Jedzte zdravú stravu s veľkým množstvom ovocia a zeleniny a obmedzte veľkosť porcie. Zníženie 500 kalórií denne z vášho stravovania môže mať za následok stratu 1 libru týždenne, pretože 3500 kalórií sa rovná 1 libre. Pri jedle sa nemusíte cítiť povinní dokončiť tanier; Namiesto toho si zoberte domov na ďalšie jedlo. Vyhýbajte sa vyprážaným jedlám, jedzte pomalšie a pite veľa vody. Neznižujte drasticky príjem potravy. USDA poznamenáva, že pre zdravé jedlo naplňte polovicu taniera zeleninou a ovocím - a zahrňte menšie dávky chudého proteínu a celých zŕn.

ZdrojeKomentáre:

 1. Bartleigh

  Neuveriteľná odpoveď)

 2. Kigataur

  Nikdy predtým som také niečo nevidel

 3. Gadiel

  Mýlia sa. Som schopný to dokázať. Napíšte mi do PM.

 4. Jerrald

  Je mi ľúto, ale myslím si, že robíte chybu. Pošlite mi e -mail v PM, povieme.

 5. Iain

  ktorá rekvizita sa objaví, ktorá tamtáNapíšte správu