Avíza

Dole vo veľkosti pasu

Dole vo veľkosti pasuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zníženie veľkosti pasu je záležitosťou zdravších zmien životného štýlu. Zostrihajte svoju stravu nezdravých potravín a sladkých nápojov a namiesto toho sa rozhodnite pre zdravšie možnosti - ovocie, zelenina, chudé mäso, zdravé tuky, celé zrná, voda a 2 percentá mlieka - v kombinácii s cvičením na spaľovanie tukov a sochárstvo, ktoré sú zamerané na vaše pás, bude mať za následok štíhlejší a zastrihávanejší pás.

Správne stravovanie

Drvenie a krútenie vašej cesty k štíhlejším pásom vás nikam nedostane, ak sú na vrchole brucha vrstvy tuku. Ale v kombinácii s vyváženou stravou, ako napríklad Karen Ansel, registrovaná dietetička, navrhuje v časopise „Fitness“ výsledky. Čím skôr stratíte pás, tým lepšie, podľa vedcov z Národného inštitútu zdravia detí a ľudského rozvoja. V údajoch uverejnených v časopise 2008 „Cirkulácia“ vedci Chu Zhang a jej kolegovia študovali koreláciu medzi brušným tukom a kardiovaskulárnymi chorobami a rakovinou. Zistili, že medzi 45 000 žien študovaných 16 rokov, u žien so zosilnenou bránicou, sa vyskytlo výrazne vyššie riziko úmrtia od srdcových chorôb a rakoviny.

Choďte za pásom

Svižná chôdza váži z pásu bez toho, aby kládla tlak na kĺby. Chôdza podľa kliniky Mayo tiež zvyšuje vaše hladiny „dobrého“ lipoproteínového cholesterolu s vysokou hustotou a zároveň znižuje hladiny „zlého“ lipoproteínového cholesterolu s nízkou hustotou. V časti „Ďalšie dôkazy o výhodách chôdze“ vedci z Tuftskej univerzity Miriam Nelson a Sarah Folta vykonali systematické preskúmanie štúdií týkajúcich sa chudnutia a cvičenia, pričom našli koreláciu medzi chodcami a dlhodobým chudnutím. Zistenia uverejnené v januárovom vydaní „The American Journal of Clinical Nutrition“ ukazujú, že účastníci štúdie s väčšou pravdepodobnosťou schudnú a udržia ju mimo toho, čím viac idú.

Stres

Stres a zlé rozhodnutia o strave vedú k uvoľneniu neurotransmitera nazývaného neuropeptid Y, ktorý stimuluje rast tukových tkanív a vydúva váš pas. Podľa vedcov z decembra 2008 „Annals of New York Academy of Sciences“. Lee Kou a ďalší s Georgetown University Medical Center vysvetľujú, že chronický stres môže ďalej narušiť prirodzenú hladinu hormónov v tele, čo vás znepokojuje a je unavené a pravdepodobne je ľahké občerstvenie.

Chôdza môže znižovať stres, keď do vašej svižnej chôdze začleňujú kardiovaskulárne pohyby s vysokou intenzitou. Zamerajte sa na pohyby, ktoré sú zamerané na pás alebo svaly brucha. Jóga zdôrazňuje hlboké, pokojné dýchanie a pomáha znižovať stres a umožňuje vám tiež zacieliť svalové skupiny.

Pilates

Pre začiatočníkov sa cvičenia založené na sile, ktoré zdôrazňujú tónovanie jadra na zvýšenie flexibility a predĺženie svalov, môžu zdať skľučujúce. Rovnako ako joga má Pilates svoje vlastné pohyby a kombinácie. Inštruktor Pilates alebo fitness DVD môžu ukázať správny spôsob cvičenia, aby sa predišlo zraneniam a zmätkom. Cvičenie pilates sa sústredí na vaše jadro: vaše boky a stehná, vašu brucho a spodnú časť chrbta.

Vedci z tureckej univerzity Selcuk v Konya študovali účinky, ktoré malo cvičenie na obézne ženy, pričom zistili, že Pilates znížil svoju telesnú hmotnosť a zároveň zvýšil ich pružnosť. Výskum bol publikovaný v roku 2011 v časopise "Collegium Antropologicum".

Zdroje


Pozri si video: The Fermi Paradox Where Are All The Aliens? 12 (August 2022).