Avíza

Čo je dobrá váha pre plecové lisy pre ženy?

Čo je dobrá váha pre plecové lisy pre ženy?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak naozaj chcete, aby sa vám tieto šaty bez ramienok rozdrvili alebo otočili hlavy na pláži, nič neprekonáva tónované zbrane doplnené sexy definovanými deltoidmi. Vrchný ramenný lis pomocou činiek, činky alebo káblov urobí trik. Ale skôr, ako zdvihnete, naučte sa základy o váhe, opakovaní a popravách.

Zapojené svaly

Deltové svaly, ktoré definujú „čiapku“ v hornej časti rúk, spolupracujú s ostatnými svalmi, aby pohybovali ramenným kĺbom rôznymi smermi. Keď vykonávate horný lis, zameriavate sa na predný deltový sval ako hlavný hnací mechanizmus, so sekundárnou pomocou od hornej časti pectoralis major a coracobrachialis z hornej časti paže. Váš serratus anterior a trapezius tiež vstúpia do hry ako stabilizátory.

Posúdenie pevnosti hornej časti tela

Na posúdenie celkovej sily hornej časti tela v hrudníku, ramenách a pažiach použite test Harvard Push-Up. Cieľom je zistiť, koľko kliky môžete vykonať v dobrej forme. Aj keď mnoho žien môže robiť push-up na celom tele, testovacie normy sú založené na polovičných push-upoch, s kolenami na podlahe. Ľahnite si tvárou dolu a dlane položte rovno na svoje plecia. Vydýchnite, zatlačte nahor a úplne roztiahnite lakte. Nadýchnite sa a sklopte sa, až kým sa váš hrudník nedotkne podlahy. Počas celého cvičenia držte boky natiahnuté a chrbát rovno. Priemerné normy pre vek 20 až 29 rokov sú push-upy od 17 do 33; vek od 30 do 39 rokov, od 12 do 24; vek 40 až 49 rokov, osem až 19 klieští; vek 50 až 59 rokov, šesť až 14 klieští; a vek 60 až 69 rokov, tri až štyri kliky.

Posúdenie optimálnej hmotnosti

Začnite s váhou, o ktorej si myslíte, že môžete zdvíhať viac ako 10-krát. Najlepšie je nechať si budovať telocvičňu alebo trénera ako pozorovateľa. Vykonajte 10 opakovaní ako zahrievaciu súpravu. Teraz zvýšite na váhu, o ktorej máte pocit, že môžete zdvihnúť osem až desaťkrát. Pokúste sa dokončiť až desať opakovaní s dobrou formou. Ak môžete urobiť viac ako 10, budete musieť znova zvýšiť. Ak chcete získať presnú mieru, nechajte si päť minút na zotavenie medzi sadami. Hmotnosť, pri ktorej sa cítite vyzvaná, ale je schopná dokončiť osem až desať opakovaní, je optimálna. Keď silniete a dokážete prekročiť 10 opakovaní, zvýšte svoju hmotnosť o päť percent.

Vykonávanie a bezpečnosť

Aby ste dosiahli správne stlačenie ramena, zasadte nohy paralelne a šírku ramena od seba. Udržujte svoje kolená mierne ohnuté a stiahnite si svaly brucha. Začnite priľnavosťou mierne širšou ako vaše ramená vo výške ramien a lakte smerujte k podlahe. Vydýchnite a zatlačte smerom hore, aby ste si udržali váhu pred hornou časťou hrudníka a lakte pred ušami. Úplne roztiahnite lakte. Pomaly nadýchnite a pomaly spustite tyč do východiskovej polohy.