Avíza

Cvičenie v telocvični, ktoré môže spáliť veľa tuku v bruchu


Extra tuk okolo vašej bránice môže byť nelichotivý a spôsobiť, že sa budete cítiť menej ako sebaistí o svojom tele. Tuk, ktorý sa hromadí v oblasti žalúdka, môže byť náročné zbaviť sa - tuk však nemusí byť trvalý. Aj keď nemôžete zamerať žalúdok na chudnutie, spaľovanie tukov v tele môže viesť k tenšiemu pásu. Pomocou kardio a váhových strojov v telocvični môžete spáliť kalórie a pracovať smerom k telu, ktoré chcete.

Zbavte sa točenia

Spinning je indoor cycling, ktorý môžete robiť v telocvični samostatne alebo v triede s inštruktorom. Ak bude inštruktor braný ako trieda, môže vás viesť zmenami v intenzite a odpore, pričom vás bude sústrediť, pobaviť a motivovať k tvrdšiemu tlačeniu. Toto intenzívne cvičenie môže zapríčiniť, že 135 kilogramová osoba spáli 425 kalórií za 30 minút, čo robí z jedného z najlepších cvičení točenie, ktoré vám pomôže roztopiť tuk. Ak sa to stane bežnou súčasťou vašej kardio rutiny, môže točenie pomôcť redukovať tuk a tuk v žalúdku v iných problémových oblastiach.

Row, Row, Row Your Fat Outway

Veslovačka v telocvični vám môže dať celotelové cvičenie posilnením rúk, jadra a nôh a zároveň zvýšiť kardiovaskulárnu kondíciu. Aj keď má toto cvičenie malý vplyv a má nízku vnímanú mieru námahy, môže vám dať silné telo a pomôže vám rýchlo spáliť tuk. Pri typickom veslovaní trvajúcom 30 až 45 minút môžete spáliť takmer 400 kalórií, vďaka čomu je veslovačka jedným z najúčinnejších cvičebných strojov na spaľovanie tukov, ktoré môžete použiť v telocvični.

Bust Your Bulge na opasok

Jogging na bežeckom páse v telocvični vám môže pomôcť zbaviť váhy celého tela a viesť k tenšiemu žalúdku. 135-libra osoba môže spáliť 324 kalórií za pol hodiny behom. Pridanie odporu zvýšením sklonu na bežiacom páse alebo vykonaním intervalov sprintingu počas tréningu môže zvýšiť účinok spaľovania kalórií a tukov. Dôvodom je skutočnosť, že tréningy s vysokou intenzitou zvyšujú váš metabolizmus a udržiavajú ho po celé hodiny zvýšené.

Hit Metal

Posilňovňa je vybavená bezplatnými váhami a váhami, ktoré môžete použiť na tónovanie každej zo svalových skupín vo vašom tele, čo vám môže pomôcť spáliť viac tukov, aby sa znížilo vydutie žalúdka. Je to preto, že svaly spotrebúvajú viac kalórií počas celého dňa, takže budovanie väčšieho množstva svalov vám pomôže schudnúť rýchlejšie. V skutočnosti môže 135-libra spáliť až 243 kalórií zdvíhaním závaží po dobu 30 minút. Podľa Fitness by ste mali zdvíhať závažia skôr, ako urobíte kardio, aby pomohli telu spáliť viac kalórií z tukov.

Švihadlá nie sú len pre školské dievčatá

Možno už to bolo dávno, čo ste použili švihadlo, ale môžete sa ľahko dostať späť do hojdačky a spáliť veľa kalórií. Pridaním vysoko intenzívneho skokového lana do tréningového programu môžete rýchlo spáliť až 135 kalórií za 10 minút. Zahrňte intervaly rýchleho skákania, striedajte nohy, aby ste urobili jednokopové skoky, a dvakrát preveďte lano pod nohami jedným skokom, aby sa toto cvičenie v telocvični sťažilo a zvýšilo sa jeho spaľovanie kalórií.