Avíza

Gymnastické Bar Burn opravné prostriedky

Gymnastické Bar Burn opravné prostriedky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Gymnastky nemali mať krásne ruky. Tyčinky sú na rukách brutálne a to neustále trenie z nerovných tyčí, vodorovnej tyče alebo rovnobežných tyčí horí. Určité množstvo spálenia tyčinky je nevyhnutné, ale môžete znížiť hladinu spálenia a obmedziť bolestivé trhliny vyskúšaním kombinácie liekov na spálenie tyčiniek.

Tvrdá pokožka

Potrebujete doslova hrubú pokožku, aby ste bojovali proti spáleniu tyčinky. Rutinnou praxou v oblasti tyčiniek si vytvorte tvrdú pokožku a zrasty. Pravidelne nanášajte pleťové vody, aby vaše ruky boli zvlhčené - ale nie mäkké - aby sa zabránilo praskaniu suchou pokožkou. Udržujte callouses tým, že ich oholíte pemzou alebo bezohľadným britvou. Pretože táto tvrdá pokožka s väčšou pravdepodobnosťou praskne teplom, pred cvičením si striekajte ruky studenou vodou alebo ich zmrznite.

Krieda a páska

Pre všetky telocvične je nutnosťou kriedovanie pred zasiahnutím barov. Zakryte si ruky kriedou, ktorá je vyrobená z kombinácie uhličitanu horečnatého a uhličitanu vápenatého, ale nepoužívajte toľko kriedy, že by vypadla a padla do očí, keď ste na bare. Nahrávanie pomocou pásky je ďalším bežným liekom na popálenie bary, najmä pre mladšie a nižšie gymnastky. Na zápästie a dlane používajte prúžky z poréznej textilnej pásky.

Grips

Rukoväte pomáhajú chrániť ruky, ale na prvý pohľad sa môžu cítiť trápne. Gymnastky nižšej úrovne nepoužívajú gripy, ale môže ich vyskúšať akákoľvek gymnastka. Rukoväť je kožená páska, ktorá siaha od zápästia po prsty, aby zakrývala dlaň. Rukoväte majú rôzne štýly, s rôznym úchopom pre mužov a ženy. Ak sa snažíte uchopiť prvýkrát, pozrite sa na štýl vyrobený z mäkšej kože. Preniknite do svojich úchopov praktizovaním opakovaní ľahších barových zručností.

Rip ošetrenie

Spaľovanie v baroch je dosť zlé bez toho, aby sa pridala bolesť rip, ale ripovanie sa stalo. Akonáhle budete roztrhnutý, postupujte podľa dvoch pokynov na starostlivosť o rany: očistite a zakryte. Ranu očistite jemným antibakteriálnym mydlom a teplou vodou. Rip prikryte obväzom a na obväz naneste pásku. Udržujte ripku úplne zakrytú, kým sa nezhojí. Pokúste sa, pokiaľ je to možné, brať na bary v priebehu nasledujúcich troch až piatich dní ľahké. Ak vaša pokožka zmení farbu na tmavo červenú, vytráca hnis alebo vydáva nepríjemný zápach, vyhľadajte lekársku pomoc, pretože môžete mať infekciu.