Avíza

Domáce väčšie Butt opravné prostriedky

Domáce väčšie Butt opravné prostriedkyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Všetky zadky sú vyrobené zo svalu. Oni tiež drží tuk. Skutočne pozoruhodný zadok má zdravú kombináciu oboch. Dokonca aj ten najpriaznivejší zadok môžete zlepšiť vykonaním jednoduchých cvikov - alebo väčších zadok - vo svojom vlastnom dome.

Squat and Hold

Squat je klasické cvičenie, ktoré pôsobí na mnoho svalov v dolnej časti tela, vrátane svalov na zadku. Modely, športovci a fitnes profesionáli používajú drepy desaťročia na zdôraznenie svalov zadku. Vykonajte tradičný drep s nohami od seba vzdialenými. Sklopte si boky a trup, až kým nedosiahnete zhruba 90 stupňový uhol bedrových a kolenných kĺbov. Držte polohu 10 sekúnd alebo tak dlho, ako je to možné, aby sa vaše kolená nepohli smerom dovnútra ani okolo línie prsta. Predĺžte si boky pomocou svalov glute a quadriceps a súčasne udržiavajte rovnú chrbticu.

Glute Bridges

Americká rada pre cvičenie odporúča mosty na glute, aby sa špecificky zamerali na svaly zadku. Glute mostíky sa tiež silne spoliehajú na vaše základné svaly, aby stabilizovali vyrovnanie bokov a chrbtice. Položte svoje podpätky na podlahu v ležiacej polohe tak, aby vaše prsty smerovali k oblohe. Predĺžte si boky a pritom hlavu a chrbát udržujte na zemi s miernym oblúkom. V hornej časti pohybu stlačte svoje glutey skôr, ako spustíte boky späť na zem. Glute mostíky sú prispôsobiteľné cvičenia, ktoré môžu priniesť ďalšie výsledky, keď ich vykonávate pomocou jednej nohy alebo na gule stability.

Squat Thrust Jumps

Squat ťah skok kohútiky niekoľko dynamických pohybov zamerať svoje zadok svaly. Zasaďte obe ruky na zem a jedným rýchlym, ale kontrolovaným pohybom kopnite nohy späť do polohy, v ktorej sa tlačí. Vo fáze návratu tlačte nohy späť do rúk a výbušnou silou vytlačte svoje telo do vzduchu. Zamerajte sa na to pomocou svalov v dolnej časti tela, ktoré dodávajú silu, a svalov v hornej časti tela, ktoré vytvárajú stabilitu.

Pigeon Pose

Pozície jogy - podobne ako holubské pózy - poskytujú po tréningu ochladenie. Zlepšujú tiež svalovú silu a vytrvalosť v zadku. Postavte jednu nohu natiahnutú priamo dozadu a druhou vytvorte ostrý uhol na kolenný kĺb. Zachovajte si priamu chrbticu a pomocou paží sa stabilizujte. Pigeon pose sa snaží napnúť glute a hip flexors, zvýšiť prietok krvi do cieľovej oblasti.