Info

Ako priložiť celkový výsuvný pruh


Výťahová lišta patrí medzi najobľúbenejšie prílohy pre trénera Total Gym. Aj keď od debutovania v roku 1996 existovalo veľa verzií pull-baru Total Gym, základný dizajn zostáva rovnaký. Tiahlo sa označuje aj ako „odťahová príloha“. V závislosti od toho, aké cvičenia plánujete vykonať pomocou tiahla, existujú rôzne štýly pripojenia.

Krok 1

Prejdite na koniec veže Total Gym. Držiak nohy zatlačte nadol a uistite sa, že je stabilizovaný. Vezmite ťažnú tyč do svojich rúk s upevňovacími konzolami otočenými smerom k podlahe a koncovými konzolami lišty otočenými v opačnom smere od vás. Keď je tiahlo otočené v opačnom smere, je to koncová konzola otočená dopredu - ďaleko od vášho tela. Tieto konzoly by sa teraz mali otočiť smerom k klznej doske.

Krok 2

Nájdite otvory v hornej časti koľajníc a zarovnajte konzoly s príslušenstvom. Držte konzoly tiahla cez otvory na horných koncoch šikmých koľajníc. Tyč by mala smerovať k klznej doske pod ňou.

Krok 3

Poistný kolík posuňte do oboch strán upevňovacích konzol tyče. Tieto dva dlhé závlačky by mali prechádzať cez upevňovacie konzoly a otvory v koľajnici. Niekoľkokrát zatlačte a vytiahnite tyč vytiahnutia nahor a nadol, aby ste zaistili stabilitu. Pred vážnym cvičením na pullup baru Total Gym sa budete chcieť uistiť, že je zaistený na svojom mieste.

Tip

  • Celkom telocvičňa by mala byť v šikmej polohe s ťažnou tyčou pevne pripevnenou k vrcholu šikmej dvojice koľajníc. Za účelom vytiahnutia leží užívateľ Total Gym lícom nadol na klznej doske, aby sa držal na vyťahovacej tyči, a stiahne ruky, západky a zadné svaly, aby urobil vyťahovanie a brady.