Avíza

Ako získať štíhle telo behom

Ako získať štíhle telo behomWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Beh je jedným z najlepších spôsobov, ako spaľovať kalórie a schudnúť. V skutočnosti spaľujete asi 100 kalórií na každú míľu, ktorú prevádzkujete, hovorí Runner's World. Ak máte nadváhu, spálite ešte viac kalórií za sedenie. Vykonanie zvolenej kardiovaskulárnej rutiny vám pomôže rýchlo zbaviť kíl a zároveň posilňovať vaše svaly. To je kľúč k rozvoju štíhleho tela bez veľkého objemu.

Krok 1

Beží najmenej jednu hodinu a 15 minút týždenne. Táto intenzívna kardiovaskulárna aktivita spálí kalórie, zlepší zdravie vášho srdca a pomôže vám schudnúť, hovorí Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb.

Krok 2

Vykonajte cvičenia na posilnenie svalov najmenej dvakrát týždenne, ktoré využívajú vaše hlavné svalové skupiny. Zdvíhacie závažia sú podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb iba jedným z príkladov silového tréningu, ktorý dokáže opracovať vaše nohy, brucho, hrudník, plecia a ruky. Silový tréning vytvára svalovú hmotu, ktorá uľahčuje spaľovanie kalórií prostredníctvom aeróbnej aktivity. Nezabudnite zdvíhať závažia, ktoré sú príliš ťažké, pretože to môže spôsobiť, že sa hromadíte a stratíte štíhle telo, po ktorom idete.

Krok 3

Zvýšte vzdialenosť, ktorú ubehnete každý týždeň. Čím viac budete bežať, tým viac kalórií spálite a čím viac schudnete. Zvýšte, koľko bežíte každý týždeň o 10 percent, ak máte miernu fyzickú zdatnosť, navrhuje Runner's World.

Krok 4

Zvýšte dôraznosť každej prebiehajúcej relácie. Aj keď môžete spáliť asi 100 kalórií na míľu, ktorú prevádzkujete, mali by ste vziať do úvahy intenzitu tréningu. Rýchlosť behu a náročnosť terénu, na ktorom sa jazdí, výrazne ovplyvní to, koľko kalórií spálite. Ak chcete behom cvičenia získať štíhlejšiu postavu, skúste počas každého tréningu zdvihnúť tempo alebo, ak bežíte na bežiacom páse, použite sklon, navrhnite Svet bežeckého lyžovania.