Avíza

Ako dlho trvá, kým získate štíhle zbrane?

Ako dlho trvá, kým získate štíhle zbrane?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Čas potrebný na získanie štíhlych ramien závisí od množstva celkovej hmotnosti, ktoré musíte stratiť. Aj keď nemôžete na mieste zredukovať svoje zbrane, môžete sa zúčastniť aeróbneho cvičenia, aby ste schudli všade, a to aj na pažiach. Keď skombinujete svoje kardio cvičenia s cvičeniami na tonizovanie rúk, môžete si vytvoriť tenké, tónované ramená podľa vášho želania.

Základy chudnutia

Ak chcete schudnúť, musíte vytvoriť deficit s hodnotou 3 500 kalórií. To sa dá dosiahnuť kardiovaskulárnym cvičením, stravou alebo kombináciou oboch. Bezpečná miera chudnutia je 1 až 2 libry za týždeň a strata pri tejto rýchlosti vám pomôže udržať váhu mimo dlhodobo. Vytvorením deficitu 500 až 1 000 kalórií za deň môžete stratiť 1 až 2 libry po celom tele, čo vám pomôže schudnúť ruky. Ak potrebujete stratiť iba 5 libier, môžete získať štíhle paže a štíhle telo za dva a pol až päť týždňov. Ak chcete zistiť, ako dlho to bude trvať, než sa dostanete do štíhlych rúk, stačí si rozdeliť celkové množstvo hmotnosti, ktoré musíte schudnúť, jedným alebo dvoma, v závislosti od toho, či plánujete stratiť 1 alebo 2 libry týždenne.

Cvičenie aerobiku

Kardiovaskulárne cvičenie bude hrať veľkú úlohu vo vašom pláne na chudnutie, ako aj pri pomáhaní získať štíhle paže. Plánujte spáliť 500 kalórií denne, ak chcete počas cvičenia stratiť 1 libru týždenne. Aeróbne cvičenia, ako je tenis, plávanie a veslovanie, zapoja svaly paže a pomôžu vám spáliť asi 500 kalórií za hodinu. Ďalšie kardio cvičenia, ktoré môžete vykonať pri rovnakom spaľovaní kalórií, sú jogging a cyklistika. Ak by ste radšej robili miernejšie cvičenia, ako napríklad svižná chôdza, môžete spáliť 250 kalórií za hodinu alebo 500 za dve hodiny.

Cvičenia na posilňovanie rúk

Cvičenie na silový tréning vám nepomôže stratiť tuk, ale pomôže vám vybudovať svaly a získať elegantnejšie vyzerajúce ruky. Naplánujte si dva až trikrát týždenne cvičenia zamerané na silový tréning, každé sedenie 15 alebo 20 minút. Môžete použiť bezplatné závažia, ako sú kanvica alebo činka, alebo len použiť svoju vlastnú telesnú hmotnosť. Efektívne cvičenia na rukách zahŕňajú kučery bicepsov, spätné rany tricepsov, lisy na plece, rady činiek a zdvihy rúk.

Ďalšie úvahy

Zníženie denného kalorického príjmu a konzumácia zdravej výživy vám tiež môže pomôcť dosiahnuť váš cieľ, ktorým je menšia váha a štíhlejšie ramená. Trim 250 až 500 kalórií denne od svojho príjmu stratiť ďalšie 1/2 až 1 libra každý týždeň. Jednoduché zmeny, ako napríklad výmena vody za colu a horčica za majonézu, vám môžu ľahko znížiť asi 250 kalórií. Konzumujte chudé bielkoviny, celé zrná, čerstvé produkty a odtučnené mlieko, aby ste si udržali energiu na cvičenie a denné činnosti. Vypite najmenej osem pohárov vody denne, aby ste sa cítili plní a udržiavali si hydratáciu. Skôr ako začnete pracovať na štíhlejších ramenách ako súčasť vášho cieľa chudnutia, získajte OK od svojho lekára.