Avíza

Ako stratiť palce s drví a sedieť

Ako stratiť palce s drví a sedieť


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Drtí a sedenie sám vám nepomôže stratiť centimetre okolo pasu. Ak budete aj naďalej jesť rovnaký počet kalórií, aké máte, zvyšujúce sa sedenie môže v dôsledku väčších svalov spôsobiť zvýšenie pasu. MayoClinic.com uvádza, že robiť drví a situps posilní vaše brušné svaly, ale nezníži tuk okolo pása. Potrebujete kombináciu diéty a kardiovaskulárneho cvičenia.

Posúdenie palcov

Aj keď sa zdá, že zvyšok vášho tela je chudý, môže mať nadmerný brušný tuk okolo pása zdravotné komplikácie. MayoClinc.com uvádza, že extra brušný tuk môže spôsobiť mozgovú príhodu, vysoký krvný tlak, spánkové apnoe, cukrovku, srdcové choroby a niektoré druhy rakoviny. Zmerajte si pás pásom tesne nad bedrovou kosťou na holej koži. Ak je obvod pásu viac ako 40 palcov u mužov alebo 35 palcov u žien, musíte schudnúť.

Drví a situpov

Drtí a sedenie sú cvičenia na posilnenie svalov, pri ktorých ležíte na podlahe a pomocou svojej telesnej hmotnosti sa vaše brucho rozťahuje sedením nahor smerom k nohám. Keď schudnete okolo pása, vaše brušné svaly budú výraznejšie. Ak robíte sedenia denne a zároveň schudnete, váš pokrok bude viditeľný. Kým drví a sedeniech vám nepomôžu redukovať tuk okolo brucha, zvýšený svalový tonus vám môže pomôcť zvýšiť celkový metabolizmus a spáliť viac kalórií.

Denný kalorický príjem

Strata palcov okolo pásu začína znižovaním počtu kalórií, ktoré denne konzumujete. V Centrách pre kontrolu a prevenciu chorôb sa uvádza, že zníženie denného príjmu kalórií o 500 kalórií spôsobí, že stratíte 1 libru týždenne. Dôvodom je, že 1 libra tuku sa rovná asi 3 500 kalóriám. Keď budete jesť menej kalórií, ako vaše telo spotrebuje za deň, telo začne strácať tukové tkanivo. Založte denník o potravinách a sledujte, koľko kalórií denne konzumujete. Virginia je MOVE! program odporúča konzumovať 1 200 až 1 500 kalórií denne, ak vážite menej ako 200 libier. Ak máte viac ako 200 libier, jedzte 1 500 až 2 500 kalórií denne, v závislosti od toho, koľko máte viac ako 200 libier.

Cvičenie

Americké ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb odporúča najmenej dve hodiny a 30 minút týždenne miernej aeróbnej aktivity alebo jednu hodinu a 15 minút intenzívnej aktivity. Medzi aeróbne aktivity patrí beh, cyklistika, plávanie, turistika, svižná chôdza, bojové umenia, šport a tanec.