Avíza

Ako schudnúť pomocou steppera

Ako schudnúť pomocou stepperaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pokiaľ ide o chudnutie, musíte vziať menej kalórií, ako spálite. Schodicový stepper je ideálny kus cvičebného náradia pre domáce cvičenie, pretože je kompaktný, ale pri používaní spaľuje kalórie. Pridanie stepperu k rutine vám pomôže schudnúť nechcenú váhu, aj keď nemusí byť najlepším prínosom, keď sa použije samostatne. V kombinácii s vašou rutinnou záťažou jete nízkokalorickú diétu, aby ste ďalej kontrolovali príjem kalórií. Pred začatím nového programu na chudnutie sa poraďte so svojím lekárom.

Krok 1

Zapojte sa každý týždeň do kardiovaskulárneho cvičenia s dĺžkou dva a pol až päť hodín. Časy na vyššom konci tohto rozsahu sú najúčinnejšie na chudnutie. Akákoľvek činnosť, ktorá spôsobí, že váš srdcový rytmus bude v chode, sa počíta, čo urobí z schodovej stupačky dobrou voľbou. Použite svoj schodový stepper na celú dobu cvičenia alebo ho skombinujte s inými možnosťami pre dobre obchádzanú tréningovú rutinu. Šírite tento čas v týždni, aby váš metabolizmus pokračoval.

Krok 2

Krokujte miernym tempom. Je to potrebné pre správne spaľovanie kalórií, ktoré vedie k chudnutiu. Týmto tempom budete vinutí, ale mali by ste byť schopní pokračovať v konverzácii. Spomalenie spomaľuje spaľovanie kalórií, čo môže brániť chudnutiu. Všeobecne platí, že jedna hodina stupňov horí takmer 500 kalórií pre 150 libier osobu.

Krok 3

Začleňte intervaly do svojej rutiny. Zahŕňa to miernym tempom po stanovenú dobu a potom zrýchlenie počas krátkej chvíle počas vašej relácie. Napríklad, krok po troch minútach miernym tempom, nasledovaný 30 sekundami intenzívnym tempom. Striedajte medzi týmito dvoma krokmi pre celé vaše schodové cvičenie.

Krok 4

Intenzívne cvičte 20 až 30 minút dvakrát alebo trikrát týždenne v spojení s vašim krokovým plánom. Tento typ cvičenia spaľuje menej kalórií ako kardiovaskulárne verzie, je však dôležitý pre budovanie svalovej hmoty. Lean svalová hmota podporuje váš metabolizmus, ktorý zvyšuje vaše spálenie kalórií.

Krok 5

Znížte 500 až 1 000 kalórií z vášho jedálnička v kombinácii s vašim krokovým krokom. To vám pomôže stratiť 1 až 2 libry za týždeň. Dosku spravidla naplňte rôznymi druhmi potravín z každej skupiny potravín vrátane ovocia, zeleniny, chudých bielkovín, nízkotučnej mliečnej výrobky a celých zŕn. Tieto potraviny vás naplnia, obsahujú základné živiny a regulujú príjem kalórií. Mimoriadne dôležité sú zložité uhľohydráty, ako napríklad hnedá ryža, ovsené vločky a celozrnný chlieb, ktoré vám ponúkajú energiu na vaše zasadnutia. Proteín je tiež dôležitý, pretože pomáha pri svalovej funkcii a regenerácii.