Avíza

Ako vytvoriť hmlové riešenie pre okuliare

Ako vytvoriť hmlové riešenie pre okuliare


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Či už plávate medzi koralovými útesmi a svetlými rybami, závodíte v plávajúcej súťaži alebo cítite vietor vo vlasoch na motorke, vaše okuliare môžu zahmlievať veľkú klapku v inak zábavnom čase. Ak nie ste ochotní nabrať si peniaze na vyskúšanie niektorého z mnohých riešení na odmrazovanie vonku, musíte vyskúšať niekoľko vecí, pomocou prísad, ktoré pravdepodobne máte doma.

Slina

Pravdepodobne najdostupnejšie riešenie na odmlžovanie vašich okuliarov je priamo vo vašom tele: sliny. Jedná sa o starý trik, ktorý používali plavci, aby si udržali čisté okuliare pod vodou. Nalejte malé množstvo slín do vnútornej časti okuliarov, rozložte ich a potom nechajte nadbytočnú kvapku. Zopakujte postup pre vonkajšie okuliare. Aj keď toto ošetrenie zvyčajne netrvá dlhšie ako jedno kolo plávania, je ľahké urobiť ho a nemalo by byť príliš ťažké ho opakovať pred každým plavaním.

Detský šampón

Podľa havajského zdroja šnorchlovania Kihei Beach Bums môže aplikácia mliečneho šampónu pred plávaním tiež znížiť hmlu. Kihei Beach Bums odporúča pridať kvapku detského šampónu bez roztrhnutia priamo do vašich okuliarov tesne pred plávaním. Šírenie detského šampónu rozprestrite a okuliare vypláchnite vodou. Rozprašovací roztok môžete tiež vytvoriť pomocou jedného dielu detského šampónu na päť dielov vody. Pridajte roztok do sprejovej fľaše a nastriekajte tesne pred vniknutím do vody.

Ocot

Apartment Therapy odporúča používať ocotovú zmes ako anti-fog terapiu pre kúpeľňové zrkadlá. Môžete vyskúšať aj riešenie na motocykli alebo na plavecké okuliare, pretože zrkadlá zažívajú zahmlievanie z toho istého dôvodu: nadmerná vlhkosť. Vložte 2 lyžice octu do misky s horúcou vodou a premiešajte. Potom do misky namočte handričku, ktorá nezanecháva vlákna, utrite ju dovnútra a zvonku okuliarov a nechajte uschnúť. Neotierajte roztok suchou handričkou, pretože to odstráni aplikáciu proti zahmlievaniu.

Zemiak

Podľa vedcov z University of Western Australia je ďalším riešením pre domácnosť použitie zemiakov. Vedci vybrali šťavu zo zemiakov a utreli ju na ich priezory, aby ju otestovali, ale rovnaký účinok môžete dosiahnuť tak, že zemiaky nakrájate a utrite si ich na okuliare. Nechajte šťavu vyschnúť a potom utrite handrou a utrite akýkoľvek zákal, ktorý môže zhoršovať dobrý zrak v okuliaroch.Komentáre:

  1. Dylon

    Noteworthy, the very funny phrase

  2. Chaz

    Completely yeah

  3. Orsen

    Great idea and time frameNapíšte správu