Avíza

Ako si vyrobiť bodky pre bodové vŕtačky

Ako si vyrobiť bodky pre bodové vŕtačkyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Výbušný prvý krok je rozhodujúci pre úspech v niekoľkých športoch, či už vykonávate rozcvičku v basketbale alebo cestu von a nahor vo futbale. Vrták, ktorý môžete použiť na zvýšenie rýchlosti chodidla, je bodový vrták. Táto základňa basketbalových a futbalových tréningov je jednoduchá v dizajne, ale poskytuje základ pre niekoľko cvičení s obratnosťou.

Krok 1

Vyberte si vnútorné alebo vonkajšie miesto pre bodové vŕtačky. Každá poloha je prijateľná, ale vo vnútri telocvične je ideálne, pretože podlaha je rovná a rovná. Ak sa rozhodnete nastaviť vŕtačku vonku, vyhľadajte trávnatú plochu, ktorá je čo najrovnejšia.

Krok 2

Zmerajte krabicu, ktorá má približne 6 štvorcových stôp. Krabica by mala byť vysoká 3 stopy a šírka 2 stopy. Po odmeraní každej strany škatule odrežte kúsok šnúry na primeranú dĺžku a umiestnite ju vedľa pásky a potom sa presuňte na ďalšiu stranu. Po zmeraní každej strany budete mať na zemi štyri kusy povrázkov.

Krok 3

Označte bodku v každom rohu škatule a piatu bodku v strede škatule tak, aby ste vytvorili päť bodiek v tvare X. Ak označujete bodky vnútri, použite maskovaciu pásku; ak je vonku, použite striekaciu farbu. Tieto bodky by mali mať priemer približne 4 palce, hoci ich mierne alebo väčšie zväčšenie neovplyvní účinnosť tohto cvičenia. Keď označíte bodky, reťazec zlikvidujte.

Tip

  • Alternatívou k vytvoreniu vlastných bodiek pre bodovú vŕtačku je zakúpenie bodovej vŕtacej rohože, na ktorej sú bodky už rozmiestnené. Dot vŕtacie rohože sú k dispozícii online a v obchodoch, ktoré predávajú trénerské vybavenie.

Zdroje