Avíza

Koľko spálených kalórií robíte cvičením Richarda Simmonsa počas 30 minút?


Mnoho ľudí popisuje Richarda Simmonsa ako okázalého, zábavného a fit. Môžu ho tiež opísať ako efektívny, pokiaľ ide o motiváciu ľudí k chudnutiu a formovaniu. V polovici 70. rokov začal Simmons svoju cestu ako inštruktor cvičenia, ktorý povzbudzoval ľudí, aby sa bavili s fitness. Pravdepodobne je najznámejší pre svoje 30-minútové cvičenia „Potenie starým“. Tieto 30-minútové zábavné fitnes stretnutia vám pomôžu spáliť kdekoľvek od 150 do 400 kalórií. Presný počet spálených kalórií bude závisieť od niektorých faktorov, ktoré máte pod kontrolou, ako aj od párov, ktoré nie sú.

Hmotnosť a zloženie tela

Ak máte vysoké percento telesného tuku, spálite menej kalórií ako niekto, kto má menej tuku, hovorí American College of Sports Medicine. To platí, keď cvičíte a keď odpočívate. Odporový tréning vám môže pomôcť získať viac svalov, čo vám zase pomôže spáliť viac kalórií. Okrem kardiovaskulárnych cvičení Simmons vytvoril aj 30-minútové posilňovacie tréningy. Aj keď cvičíte s posilňujúcimi cvičeniami menej kalórií, ako robíte s aeróbnymi cvičeniami, tonizačné sedenia ponúkajú tréning odporu, ktorý vám v dlhodobom horizonte pomôže spáliť viac kalórií.

Vek

Múdrosť môže prísť s vekom, ale zvýšenie výdavkov na kalórie nie. V skutočnosti, po dosiahnutí 20 rokov, začnete strácať svaly každé desaťročie, podľa American College of Sports Medicine. Priemerný 20-ročný preto zvyčajne spaľuje viac kalórií v 30-minútovej cvičebnej triede Richarda Simmonsa ako 40-ročné cvičenie hneď vedľa nej. Trvalé cvičenie odporu môže pomôcť lepšie vyvážiť váhu spaľujúcu kalórie.

Sex

Muž, ktorý robí 30 minútové cvičenie Richarda Simmonsa, pravdepodobne spáli viac kalórií ako žena. Nielen muži sú zväčša väčšie, ale zvyčajne majú aj menej tuku a viac svalov. Vyššie percento chudého svalu umožňuje mužom spáliť viac kalórií, zatiaľ čo sú „potení starými“ - bez ohľadu na to, ako sú starí.

Intenzita

Aj keď nemôžete veľa urobiť o svojom veku alebo svojom pohlaví, môžete ovládať, ako intenzívne sa rozhodnete pracovať. Keď vynakladáte rovnaké množstvo energie v 30-minútovej aeróbnej triede, ktorú používate pri chôdzi rýchlosťou 4 km / h, spálite v priemere 210 kalórií, hovorí American College of Sports Medicine. Zvýšte svoju intenzitu zdvihnutím paží vyššie, roztiahnutím nôh a pridaním väčšieho množstva vzduchu pod nohy. Počas 30-minútového cvičenia Richarda Simmonsa spálite viac kalórií a pravdepodobne sa počas cesty budete baviť.