Avíza

Pánske cvičenie na vnútornej strane stehien

Pánske cvičenie na vnútornej strane stehien


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vkročte do akejkoľvek posilňovne a pravdepodobne uvidíte ženy, ktoré pracujú na jej vnútorných stehnách so sediacim zariadením na bočné adukcie. Muži toto cvičenie len zriedka robia kvôli stigme, ktorú má ako ženský typ cvičenia. Ak ste muž, ktorý sa snaží zvýšiť hmotnosť nôh, potom je úplne nevyhnutné trénovať vaše vnútorné stehná. Ak sa necítite pohodlne, nemusíte robiť sedacie cviky na bočné sedenie, hoci je to vynikajúci pohyb pre vaše vnútorné stehná.

Sumo činka Squat

Toto cvičenie je mierna variácia pravidelného činka drepu, ktorý vám umožní kladivo vaše vnútorné stehná svaly. Začnite tým, že budete držať jednu činku oboma rukami a uchopíte boky oboch koncov činky. Postavte sa so svojim postavením vo vzpriamenej polohe a potom pohybujte nohami od seba trochu ďalej ako je šírka ramien. Otočte nohy trochu smerom von a udržujte strednú nohu a oblasť päty každej nohy pevne položenú na zemi. Umiestnite činku pred telo s rukami rovno. Toto je východisková pozícia pre toto cvičenie. Teraz si ohnite boky a kolená a vystrite zadok dozadu, až kým budú vaše stehná takmer v uhle 90 stupňov. Cítite, ako sa vaše vnútorné stehná napínajú, keď znižujete svoje telo. Keď sa činka takmer dotýka zeme, zdvihnite svoje telo dozadu vyrovnaním bokov a kolien a vystrelením zadku dopredu.

Sumo Barbell Deadlift

Sumový úchop činka sumo je podobný ako činka squatu s činkou, s výnimkou toho, že vykonávate pohyb v opačnom poradí as činkou. Začnite tým, že stojíte vzpriamene pred činkou s nohami od seba vzdialenými viac ako je šírka ramien. Namierte trochu nohy smerom von. Ohnite boky a kolená a uchopte činku pomocou prekríženého držadla šírky ramien. Udržujte chrbát rovno a zdvihnite činku zo zeme predĺžením bokov a kolien. Keď je vaše telo úplne vzpriamené, vráťte činku na zem pomaly a kontrolovaným spôsobom.

Stála jednonohá závislosť na bedrách

Ak pre vás sedenie bedra stroja neprichádza do úvahy, vyberte si stojaci jednonohý variant pomocou lanovky. Položte lanovú kladku na najnižší bod, pripevnite manžetu členku k nízkej kladke a pripevnite ju k pravému členku. Postavte tak, aby pravá strana smerovala k lanovej kladke. Z tejto polohy priveďte pravú nohu cez vaše telo a čo najviac smerom doľava. Ide v podstate o adhéziu bedra. Ak už nemôžete nasadzovať pravé boky, pritiahnite pravú nohu doprava, kým sa nevrátite na začiatočnú pozíciu. Opakujte to s ľavou nohou, keď skončíte s pravou nohou.

Cvičenie

Vnútorné stehná by ste mali cvičiť počas tréningu bedra, stehna alebo dolnej časti tela v závislosti od toho, ako rozbijete cvičebný program. Urobte iba dve cvičenia pre svoje vnútorné stehná, aby ste mohli tráviť čas tým, že budete pracovať s ostatnými oblasťami stehien dostatočne na účely rovnováhy. Napríklad môžete urobiť sumo squat a stojaci hip adduction. Vykonajte tri sady na cvičenie a dokončite 12 až 15 opakovaní na cvičenie s použitím miernych váh.