Avíza

Vojenský topánka Camp PT cvičenie


Telesná príprava alebo PT zohráva každodennú úlohu v živote členov služby, či už ide o námorníkov, vojakov, námorníkov alebo vzdušné sily. Pravidelný silový a kardiovaskulárny tréning udržiava ľudí v službe pripravených na boj. Ak sa vydáte na výlet do tábora, alebo ak chcete, aby ste vyzerali, ako by ste boli, zapojte sa do programu vojenských cvičení.

Vojenský tvar: armáda, námorníctvo, letectvo

Ak chcete byť vo vojenskom stave, musíte vedieť, čo sa vyžaduje od členov služby. Všetci vojenskí muži a ženy sú testovaní najmenej raz ročne v čase behu a na počte brušných drví a push-upov, ktoré môžu vyplniť. Na absolvovanie testu armády Spojených štátov by 25-ročný muž musel urobiť najmenej 31 push-upov, 43 sit-upov a bežať dve míle o 17:30 alebo menej. Žena vojak musí urobiť najmenej 11 push-upov, 43 sit-upov a bežať dve míle v 20:36 alebo menej. Požiadavky letectva sú podobné požiadavkám armády, pričom muži do 30 rokov sú povinní absolvovať 33 klieští, 42 situpov a bežať 1,5 míle do 13:36. Námorníctvo vyžaduje od mužských námorníkov vo veku 25 až 29 rokov, aby vykonávali najmenej 34 kliky a 43 stáčaniach a bežali 1,5 míle za maximálne 14 minút.

Námorné požiadavky

Samci Marines sa testujú na pull-up namiesto push-up. Samice Marines môžu nahradiť test s natiahnutými ramenami. Aby mohol prejsť, musí 25-ročný muž Marine vykonať najmenej tri rozťahovania, 50 drví a behom 28 minút prejde tri míle. Žena rovnakého veku sa musí držať v zavesenom ramene po dobu najmenej 15 sekúnd, urobiť 50 drví a behom 31 minút utečie tri míle. Ani starší mariňáci nie sú ospravedlňovaní z fyzickej zdatnosti. 48-ročná námorníčka Marine musí byť schopná zavesiť predlaktie na ramene po dobu 15 sekúnd, dokončiť 20 drví a behať 36 míľ za tri míle.

Vlak ako námorník

Neustále je to, čo udržuje Marines vo forme, hovorí Dan Collins, bývalý námorný a certifikovaný inštruktor fitness. Keďže výcvik pokračuje počas nasadenia, morské tréningy sa spoliehajú skôr na telesnú hmotnosť ako na odpor než na ťažko prenosné fitnes vybavenie. Collins odporúča denné ranné cvičenie, ktoré kombinuje kalisteniku pre svalovú výdrž so stabilným chodom. Napríklad začnite s 50 chmeľom zo strany na stranu. Potom urobte 40 klieští, 25 horolezcov a 25 ôsmich staviteľov karosérie. Sú podobné burpees, ale s pushup hodil dovnútra a ďalšie kopanie nôh von a späť v nadväznosti na pushup. Potom si ľahnite na chrbát, aby ste urobili nejaké nohy na nohy a bicykle na posilnenie brucha. Ak máte bary po ruke, urobte maximum opakovaní ťahov a poklesov tricepsov. Dokončite 30 minút behu.

Štyri míľové tréningy

Fitness tréner a bývalá námorná spoločnosť Seal Stew Smith navrhujú štvormíľové cvičenie. Striedaním joggingu a sprintingu získate kardiovaskulárne prínosy intervalového tréningu, ako je napríklad zvýšenie kalórií po cvičení. Začnite jogging míle. Zamerajte sa na tempo sedem až osem minút. Potom striedajte tri sady sprinting štvrť míle s jogging v rovnakej vzdialenosti. Nasledujte toto pomocou šiestich striedajúcich sa sád sprinting a jogging jednu osminu míle. Smith uznáva, že najskôr budete musieť po odpočinku sprintu chodiť. Odporúča však cvičiť, až kým nebudete môcť použiť jogging ako obnovenie.

Zvýšenie počtu ťahov a klikov

Výťahy a kliešte sú výzvou pre mnoho ľudí, najmä pre ženy, ktoré majú obvykle menšiu silu tela. Ak chcete zvýšiť počet týchto náročných cvičení, použite pyramídové cvičenie. Začnite iba jedným ťahom alebo zatiahnutím. Rest. Potom urobte druhú sadu dvoch opakovaní. Rest. Pokračujte, až kým neurobíte maximum, čo môžete v jednej sade. Pokračujte sadami v zostupnom poradí. Napríklad, váš progres je napríklad jeden, dva, tri, štyri, tri, dva, jeden. Môžete to urobiť aj v zostupnom poradí, počnúc maximálnym počtom. Ženy a niektorí muži môžu potrebovať zložiť kolená, zatiaľ čo zvyšujú pevnosť vťahu. Je to v poriadku, najmä ak zistíte, že inak ohrozujete svoju formu tým, že necháte hrudník klesnúť alebo si namáhať spodnú časť chrbta.

Zdroje