Avíza

Vojenské cvičenia pre zlyhanie svalov


Vojenské cvičenia sa skladajú predovšetkým z telesných cvičení a behu. Tieto typy cvičení sú určené na budovanie svalovej sily a zvýšenie výdrže. Cvičenia s telesnou hmotnosťou nevyžadujú žiadne vybavenie, takže môžete cvičiť takmer kdekoľvek a kedykoľvek. Cvičenie na zlyhanie svalov môže pomôcť zvýšiť svalovú hmotu a vytrvalosť. Zakaždým, keď cvičíte na zlyhanie svalov, vaše svaly budú silnejšie a vaša vytrvalosť sa po zotavení zvýši.

Vojenská telesná zdatnosť

Vojenská fyzická zdatnosť je rozhodujúca pre úspech v armáde. Vrcholová fyzická zdatnosť vyžaduje odhodlanie a disciplínu. Vojak, ktorý nie je fyzicky pripravený podstúpiť prísny vojenský život alebo nasadenie, môže byť pre jeho spolubojovníkov hendikepom. Očakáva sa, že príslušníci armády budú pravidelne pracovať na udržaní fyzickej pripravenosti na každú situáciu vrátane boja. Pravidelné testy fyzickej zdatnosti zahŕňajú načasované bežecké cvičenie a dve alebo viac cvičení s telesnou hmotnosťou. Očakáva sa, že vojaci vykonajú minimálny počet opakovaní klieští, pullupov alebo situpov. Výcvik na zlyhanie svalov vykonávajúci každý typ cvičenia môže pomôcť vybudovať silu a vytrvalosť potrebnú pre vojenskú pripravenosť.

Výcvik k zlyhaniu

Tréning na zlyhanie svalov jednoducho robí cvičenie, kým nemôžete vykonať ďalšie opakovanie pomocou správnej formy. Svaly reagujú na tréning na zlyhanie zvýšením veľkosti svalov, sily a vytrvalosti. Neexistuje žiadny konkrétny počet opakovaní cvičenia, ktoré musíte dokončiť až do neúspechu. Ak môžete urobiť iba tri kliešte a nemôžete urobiť správne iné, je to vaše číslo zlyhania svalov pre toto cvičenie. Odpočívajte jeden deň a skúste vykonať ďalšie opakovanie skôr, ako vaše svaly zlyhajú.

Opatrenia

Nemali by ste trénovať na zlyhanie svalov viac ako dvakrát až trikrát týždenne v nesledujúcich dňoch. Ak trénujete príliš často, mohli by ste utrpieť zranenia z dôvodu nadmerného použitia, ako je napríklad svalové napätie alebo vážne oneskorenie bolestivosti svalov. Medzi jednotlivými cvičeniami silového tréningu vždy nechajte jeden celý deň odpočinku, aby sa svalovému tkanivu poskytol čas na liečenie a rast. Ak sa vaše svaly stanú tak unavenými, že si nemôžete udržať správnu formu, nepokúšajte sa vykonávať ďalšie opakovania akéhokoľvek cvičenia. To je signál, ktorý ste trénovali na zlyhanie. Cvičenie s nesprávnou formou môže viesť k zraneniam.

Cvičenie

Všetky vojenské zložky, vrátane armády, letectva a námornej pechoty, vyžadujú, aby všetci náboroví pracovníci a príslušníci personálu zapísaní pri vstupe absolvovali test fyzickej zdatnosti. Počas vojenskej kariéry musíte tiež absolvovať pravidelné fitness testy. Jedným zo spôsobov, ako môžete trénovať, je použitie pyramídy vojenskej fyzickej zdatnosti. Základný formát je jeden pullup, dva pushups a tri situps. Počet sa zvyšuje v každom kroku zdvojnásobením; Napríklad, krok 2 sú dve pullups, štyri pushups a osem situps. Vrchol pyramídy, krok 6, je šesť pullupov, 12 pushupov a 18 situpov. Pokúste sa dostať na vrchol pyramídy alebo na zlyhanie svalov.

Zdroje