Avíza

Vojenský program push-up a sit-up

Vojenský program push-up a sit-up


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kliešte a sedadlá sú základné cvičenia, ktoré sú súčasťou mnohých vojenských cvičebných rutín a fitness testov. Kliešte pracujú so svalmi celého tela a zameriavajú sa na vaše paže, ramená a hrudník. Situpy pracujú hlavne na vašich základných a brušných svaloch. Aj keď nie ste vo armáde, po vojenskom cvičebnom programe je dobrý spôsob, ako zvýšiť svoju fyzickú zdatnosť.

Štandardy

Mnoho vojenských testov spôsobilosti zahŕňa požiadavky na pushup a situp. Napríklad v americkej armáde môže 18-ročný náborový pracovník získať najviac 100 bodov za test fyzickej zdatnosti služby vykonaním najmenej 78 stretnutí za dve minúty. Požadovaný počet sedení na získanie 100 bodov stúpa na 82 pre 27- až 31-ročných, potom postupne klesá na 63 pre vojakov vo veku 62 a viac rokov. Normy sú rovnaké pre mužov aj pre ženy. Na dosiahnutie 100 bodov v teste pushup musí 17- až 21-ročný vykonať 71 pushups za dve minúty. Počet vojakov vo veku od 27 do 31 rokov sa zvyšuje na 77, potom vo veku 62 a viac rokov klesá na 50.

Program Situp

Americká armáda navrhla osemtýždňový program, ktorý má pomôcť zlepšiť výkonnosť sedenia pre armádny test fyzickej zdatnosti. Plán zahŕňa tri tréningy na sedenie týždenne, pričom medzi cvičeniami musí byť aspoň jeden celý deň odpočinku. Začnite tým, že urobíte tri sady po 15 sadách, potom odpočívate a potom urobíte ďalšie dve sady po 15 sadách prvý deň. Na druhý deň cvičenia vykonajte štyri sady 10 sedení v stúpaniach a potom tretí deň urobte tri sady s maximálnym počtom sedení. Zvyšujte každý týždeň prvý a druhý deň s cieľom dosiahnuť v prvom tréningovom dni v ôsmom týždni 40 sedení za set, plus druhý deň sedenie v 30 stúpaniach. Vaše maximálne sedenia na tretí deň by sa tiež mali v priebehu ôsmich týždňov neustále zvyšovať.

Program pushup

Osemtýždňový plán vylepšenia armády zahŕňa štyri cvičenia týždenne, pričom posledné dva dni sa konajú po sebe. Vykonajte tri sady po piatich klikách, potom si urobte 10-minútovú prestávku a potom dve sady po piatich kliknutiach v prvý deň. Po odpočinku po dobu jedného dňa urobte päť sád po piatich cvičeniach v druhom tréningu prvého týždňa. Vezmite si ďalší deň voľna a potom si v treťom tréningu urobte tri sady čo najväčšieho počtu klikov a nasledujúci deň opakujte prvý deň. Do každého týždňa môžete do každého týždňa pracovať až 40 klieští na každú súpravu, s výnimkou maximálneho dňa cvičenia, v ktorom pre tri súpravy urobíte čo najviac klieští.

Supersety

Nadmnožiny zahŕňajú sériu cvičení vykonávaných za sebou bez odpočinku. Na fitness stránke Military.com bývalý námorník SEAL Stew Smith navrhuje superset so šiestimi cvičeniami, ktorý vám pomôže vylepšiť vaše schopnosti v oblasti pushup a situp. Každá superset obsahuje 10 štandardných klieští a 10 štandardných sedení, po ktorých nasleduje 10 širokých klieští, 10 reverzných drtí, 10 klice tricepsov a 10 dvojitých drtí. Superset zopakujte najmenej päťkrát, kým už nebudete môcť vykonávať žiadne kliknutia ani sedenia.Komentáre:

 1. Efrayim

  Many are outraged that Russians use foul language too often. No, it is the Americans who swear, and we are TALKING TO them.A well-fixed patient does not need anesthesia.All people are divided into two categories:

 2. Caladh

  Excuse for that I interfere... At me a similar situation. I invite to discussion.

 3. Arthgallo

  I agree, this is a wonderful phrase.

 4. Shakalkree

  it seems even funnier :)

 5. Lenny

  Zvláštne taktoNapíšte správu