Info

Baseball Wrist Spevňovače zápästia

Baseball Wrist Spevňovače zápästiaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Svaly, ktoré stekajú z predlaktia, sú zodpovedné za ohýbanie, predlžovanie a otáčanie zápästia. Mať primeranú silu v zápästí je dôležité, aby ste mohli hádzať loptičku a hádzať netopier na baseball. Keď odpaľujete, vaše zápästie svaly pomáhajú pri chytaní netopiera a otáčaní zápästí pri kontakte s loptou. Keď budete hádzať, svaly v predlaktí sa stiahnu, aby vám zachytili zápästie dopredu a hádzali loptou rýchlejšie.

Výcvik

Vykonajte batériu cvičení na posilnenie zápästia tri dni v týždni a v nesledujúcich dňoch. Môžu byť ľahko pridané na konci tréningu silového tréningu alebo na konci vašich bejzbalových tréningov. Každé cvičenie vyplňte po jednej až dvoch sadách po 15 opakovaní.

Lopta Squeeze

Loptičky stláčajú silu vašich zápästia zápästia, ktoré sú umiestnené vo vnútri predlaktia. Držte baseball v ruke a začnite ho stláčať, čím sa zvyšuje to, ako tvrdo mačkáte, kým to nebudete robiť tak tvrdo, ako je to možné, a potom podržte kontrakciu po dobu 15 sekúnd. Cvičenie vykonávajte súčasne s druhou loptičkou alebo vymeňte ruky, ak máte len jednu loptičku.

Rotácia netopiera

Bat rotácia zasiahne všetky vaše zápästie svaly. Postavte sa a držte baseballovú pálku jednou rukou umiestnenou na samom konci rukoväte. Natiahnite pálku pred seba a sklopte hlavu netopiera smerom k podlahe ohnutím zápästia a potom ohnite zápästie, aby ste ho dostali späť hore. Keď skončíte s 15 opakovaniami, nakreslite veľké kruhy s hlavou netopiera. Najprv choďte v smere hodinových ručičiek a potom proti smeru hodinových ručičiek.

Činka cvičenie

S jednou činkou si môžete vyvinúť silu vo svojich flexoroch, extenzoroch a rotátoroch zápästia. Postavte sa pri stole alebo kľačte pred rovnú lavicu. Jednou rukou držte jednu činku a položte loket a predlaktie na stôl alebo na lavicu tak, aby vaše zápästie viselo hneď za okraj. Začnite dlaňou nahor. Znížte hmotnosť nadol smerom k podlahe roztiahnutím zápästia a potom si zápästím ohnite, aby sa hmotnosť vrátila späť. Potom začnite dlaňou smerujúcou nadol. Zložte činku dole na podlahu ohnutím zápästia a potom roztiahnite zápästie, aby sa váha zvýšila späť. Nakoniec začnite dlaňou otočenou nabok a otočte zápästie tak, aby ste sa pohybovali z dlane dolu do polohy dlane hore. Uistite sa, že ste dokončili celý rad činiek na zápästí oboma rukami.

Hodí zápästie

Potrebujete partnera na dokončenie hádzania zápästím. Cvičenie je účinné pri rozvíjaní flexorov zápästia a napodobňuje pohyb, ktorý musia vaše zápästia vykonávať pri hádzaní. Držte baseball v ruke a zdvihnite ruku tak, aby predlaktie bolo rovnobežné s podlahou a aby bol lakte ohnutý do 90 stupňov. Natiahnite zápästie, aby ste naložili loptu späť, a potom si zápästie zasuňte dopredu a hodte loptu vášmu partnerovi.