Avíza

Tréningy Muscletech


Možno poznáte MuscleTech pre jeho výživové doplnky. Spoločnosť však tiež obhajuje cvičebné plány, napríklad celotelové cvičenie. Celotelový tréningový program MuscleTech vyžaduje dve alebo tri tréningy silového tréningu týždenne, z ktorých každá pracuje osem hlavných svalových skupín: hrudník, plecia, chrbát, biceps, triceps, abs, nohy a teľatá.

Cvičenie

Pretože narazíte na osem svalových skupín v jednom tréningu, musíte vykonať len jedno cvičenie v skupine. Vzorové cvičenie môže zahŕňať lavicové lisy na hrudník, ohnuté riadky pre činky na chrbte, činky na ramenné lisy, drepy na nohách, stojace činky, kučery na prácu s bicepsmi, ležiace činky na predĺženie tricepsov, stojace lýtkové zvyšky a drvené laná pre vaše nohy. abs. Použite ťažké závažia a vykonajte dve až štyri sady 10 až 12 opakovaní v sade. Pokúste sa obmedziť čas cvičenia na jednu hodinu alebo menej.

Cvičenie stratégie

Ak chcete, aby vaše telo pracovalo rovnomerne počas celého týždňa, zmeňte poradie cvičení, ktoré vykonávate. Ak napríklad začnete cvičiť s hrudníkom, začnite s nasledujúcimi cvičeniami chrbtom alebo nohami. Ak svoj denný tréning ukončíte brušnými cvičeniami, ukončite ďalšie cvičenie zasiahnutím inej časti tela.

Strava po tréningu

MuscleTech odporúčajú doplniť zásoby glykogénu ihneď po cvičení. Glykogén dodáva energiu potrebnú na ťažkú ​​prácu, takže je počas cvičenia vyčerpaný. Hladinu glykogénu môžete obnoviť jedlom vysoko uhľohydrátového jedla približne 45 minút po tréningu. Jedlo môže obsahovať položky ako chlieb, ovocie, zelenina, zemiaky alebo cestoviny.

Zvyšok

Šírite si tréningy celý týždeň, aby ste neprišli dva dni v rade. Vaše svaly potrebujú približne 48 hodín na odpočinok, na opravu z tréningu a na rast. Môžete robiť kardio stretnutia alebo si jednoducho oddýchnuť medzi silovými tréningami.