Avíza

Ako to urobiť Navy SEAL kliešte


US Navy SEAL sú špeciálne operačné sily, ktoré pôsobia na mori, vo vzduchu a na pevnine, teda skratka „SSAL“. Existuje množstvo požiadaviek na to, aby ste sa stali SEAL, vrátane niektorých náročných fyzikálnych testov. Napríklad podriadený muž musí vykonať minimálne 42 klieští za dve minúty ako súčasť fyzického skríningového testu (PST), aby sa mohol vziať do úvahy aj pre SEAL. A môžete si byť istí, že tieto kliky musia byť vykonané správne, podľa štandardov SEAL.

Krok 1

Vyvážte sa na svojich rukách a nohách na podlahe alebo na cvičebnej podložke, s ramenami vzdialenými od seba alebo len trochu širšími a lakte a kolená rovné. Vaše ruky by mali byť dlane a rovné na podlahe alebo podložke.

Krok 2

Nadýchnite sa a sklopte sa, až kým sa váš hrudník nedotkne podlahy alebo rohože. Udržujte svoje telo a kolená rovno a zostaňte na špičkách vašej obuvi.

Krok 3

Vydýchnite, keď sa lakte zatlačíte späť do východiskovej polohy.

Tip

  • Navy SEAL pushups sú vykonávané pomerne pomalým tempom - približne dve alebo tri sekundy na pushup - pre výcvikové účely, čo vás núti odolať gravitácii a zároveň klesať. Pravdepodobne budete chcieť urobiť trochu rýchlejšie, ak si vezmete PST, aby ste maximalizovali svoje skóre. Aj keď minimálna požiadavka je 42 pushupov za dve minúty - takmer jeden pushup za tri sekundy, priemerný žiadateľ vykonáva 79 pushups za dve minúty alebo približne dva pushups každé tri sekundy.