Avíza

Ako to urobiť Pec Bounce


Odskakovanie Pec je schopnosť opakovane ohýbať vaše prsné svaly dostatočnou silou, aby vytvorili výrazné kŕče alebo kontrakcie. Často sa používa ako spôsob, ako okázalo prejavovať mužskosť a silu svalov. Nie každý je však schopný odraziť svoje prsníky. Ak chcete odraziť svoje prsné svaly, musíte posilniť svaly hrudníka a používať účinné a praktické postupy.

Krok 1

Posilnite hruď. Ak chcete odraziť svoje prsné svaly, musíte mať dobre vyvinuté prsné svaly. Môžete to urobiť vykonaním cvičení zameraných na váš hrudník. Ideálne cvičenia sú kliny, lavičky a činky. Usilujte sa robiť tieto cvičenia dvakrát alebo trikrát týždenne. Zvýšte odolnosť alebo pridajte väčšiu váhu v nasledujúcich cvičeniach, aby ste v priebehu času posilnili svoje prsné svaly. Keď budú vaše plece silnejšie, budú generovať robustnejšie kontrakcie. Keď sú vaše plece schopné sťahovať sa s dostatočnou silou, bude to vyzerať, akoby sa odrážali.

Krok 2

Zahrejte sa. Pred odskočením pecs zvážte vykonanie zahrievacích cvičení hrudníka. Keď cvičíte, vaše telo zvyšuje prietok krvi vo fungujúcich svaloch. To je dôvod, prečo sa vaše svaly objavia po určitom tréningu väčšie alebo „vypumpované“. Preto vykonávanie pomerne krátkych cvičení na hrudi spôsobí, že sa vaša hruď objaví väčšia. To vám umožní robiť hlbšie odrazy. Mali by ste sa však vyhnúť hrudníku až do krajného vyčerpania.

Krok 3

Po zahriatí sa postavte vedľa zrkadla. To vám umožní získať jasnejší pohľad na hruď. Začnite tým, že ohnete svoje pecy individuálne. Napríklad môžete začať ohýbaním ľavého prsného svalu a potom prejsť na pravý prsný sval. Spočiatku sa nechajte pomaly prispôsobiť pohybu, a to pomaly. V priebehu času flex alebo zmluvu každý z vašich pecs intenzívne a rýchlo. Rýchle a intenzívne kontrakcie vytvárajú zreteľne výbušnejšie odrazy.

Krok 4

Pokračujte v praxi. Nebudete mať možnosť odraziť svoje plece cez noc. Rovnako ako mnoho iných schopností, aj čas potrebný na to, aby ste mohli odskočiť, vám pomôže. Aby ste zabránili strate svalovej hmoty, pokračujte v pravidelných cvičeniach odporu. Svoj tréning môžete doplniť zdravou stravou, ktorá obsahuje chudé bielkoviny a zdravé sacharidy. V priebehu času povedie dobrá strava a pravidelný tréning rezistencie k rastu svalov - čo uľahčí odskakovanie pec.