Recenzia

Správna korekcia golfového hojdania a tlačenie lopty doprava

Správna korekcia golfového hojdania a tlačenie lopty doprava


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Náraz je výstrel, ktorý ide priamo doprava, pre pravákovského golfistu. Niekedy nazývaný blok, môže byť tlačenie frustrujúce a tajomné výstrely. Vyzerá to, že nie je z ničoho nič a často je výsledkom zdanlivo dobre vykonaného golfového švihu. Násilie je výsledkom mnohých možných faktorov a môže byť trochu ťažké napraviť.

Príčiny

V zásade je tlak výsledkom toho, že klubový povrch zostáva pri náraze otvorený. Len pár stupňov rotácie doprava pri náraze môže viesť k výstrelu, ktorý zablúdi 10 alebo viac metrov offline. Dôvod, prečo sa lopta pohybuje rovno doprava, skôr ako sa točí zľava doprava, ako v prípade rezu, je ten, že rovina kyvadla je stále na ceste. Na druhej strane, plátok je výsledkom otvorenej klznej plochy a vonkajšej otočnej dráhy. Táto dráha hojdania spôsobuje, že sa klub preťáva cez loptu a spôsobuje to zľava doprava.

Načasovanie a tempo

Push je zvyčajne časovanie problém. Aj keď všetky technické základy vášho švihu môžu byť správne, zlé načasovanie môže spôsobiť, že budete nechať klubovku príliš dlho otvorenú a tlačíte loptu. Jedno načasovanie vŕtačky, aby ste sa uistili, že vykonávate výkyv synchrónnym a plynulým pohybom, sa má počítať. Váš chrbát by mal mať počet jeden a pokles jeden. Toto zabráni príliš rýchlemu spusteniu poklesu.

Pravá strana

Ďalším dôvodom, prečo môže byť tvár pri otvorení otvorená, je neschopnosť otočiť pravú stranu tela cez loptu. Ak to chcete napraviť, počas klesania cvičte pravou nohou a pravým kolenom otáčajte smerom k cieľu. Keď skončíte s výstrelom, vaša hruď by mala smerovať k cieľu a pravá päta by mala byť úplne mimo zeme.

Uvoľnite klub

Jednou z posledných príčin tlaku je zlyhanie pri riadnom uvoľnení klubu pri náraze. Po náraze by pravá ruka mala prekročiť ľavú stranu a ruky a klub by mal byť úplne vysunutý smerom k cieľu. Ak posuniete klub ostro doľava alebo neprejdete pravou rukou, klubová plocha zostane otvorená a lopta bude lietať vpravo.

Zdroje