Recenzia

Ako urobiť správny pushup pre dolnú časť chrbta

Ako urobiť správny pushup pre dolnú časť chrbtaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kliešte sú skvelými cvičeniami na zlepšenie sily hrudníka, hornej časti tela a paží. Ak sa vykonáva so správnou formou, môžu tiež ťažiť z vašich základných svalov vrátane brušných, šikmých a dolných častí chrbta. Ak trpíte bolesťou chrbta alebo sa len snažíte posilniť svaly v dolnej časti chrbta, v tejto oblasti sa dá úspešne nájsť pravidelná rutina klieští.

Krok 1

Ľahnite si tvárou dole na podlahu s rukami o niečo širšími ako šírka ramien od seba. Tvár mierne pred sebou, nie dole, stiahnite si abs a štvorkolky a zaťať svaly gluteal spolu, až kým si telo nevytvorí jednu priamu líniu od krku k nohám. Toto je správny tlačný formulár, ktorý vám umožní posilniť dolnú časť chrbta.

Krok 2

Zdvihnite sa zo zeme úplným natiahnutím rúk pomaly a rovnomerne. Vytiahnite svoje brušné svaly, keď vstávate.

Krok 3

Po dosiahnutí úplného predĺženia držte svoju pozíciu krátko a potom sa sklopte dozadu, až kým sa váš hrudník nedotkne podlahy alebo aby lakte nedosiahli 90-stupňový uhol k podlahe.

Tip

  • Po celú dobu trvania pushupu udržujte brušné svaly vystužené. Ak necháte žalúdok poklesnúť, zníži sa účinnosť vášho tréningu, zatiaľ čo nechanie chrbtového oblúka môže mať za následok bolesť chrbta.
  • Ak trpíte bolesťou dolnej časti chrbta, nakloníte kliešte, keď začnete s rukami na stoličke, lavici alebo stene, keď tlačíte, tlačí sa z vašich chrbtov. Pred začatím cvičenia sa poraďte so svojím lekárom alebo fyzickým terapeutom.