Recenzia

Ako správne nasadiť závažia na členky

Ako správne nasadiť závažia na členky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Počas akejkoľvek fyzickej aktivity je možné nosiť členkové závažia, aby sa zvýšila intenzita a spálené kalórie za hodinu, napríklad chôdza, silový tréning, jazda na bicykli a rôzne športy. Môžete nosiť aj členkové závažia pri bežných každodenných činnostiach, ako sú dokončovacie práce a chodenie do práce, pretože pod nohavicami sa môžu skryté závažia. Ak chcete získať čo najviac z hmotnosti členkov, musíte ich správne obliecť.

Krok 1

Noste kotníkové závažia vhodné pre vašu kondíciu a požadované fitness ciele. Ak sú závažia členkov príliš ľahké, dodajú tréningu malú intenzitu a ťažko sa oplatí nosiť. Ak sú príliš ťažké, znížia vašu pohyblivosť a urobia z príjemnej prechádzky pracné práce, vďaka ktorým bude menej pravdepodobné, že ich budete neustále nosiť. Vyskúšajte rôzne modely a hmotnosti a získajte dojem na to, čo je najlepšie.

Krok 2

Noste vysoké ponožky, aby nedochádzalo k odieraniu a podráždeniu a aby sa počas cvičenia znížila možnosť pošmyknutia.

Krok 3

Pred nasadením skontrolujte závažia členkov, aby ste sa ubezpečili, že pri chôdzi neprichádzajú žiadne švy alebo značky k pokožke. Takéto trenie by mohlo spôsobiť podráždenie a svrbenie, ktoré by mohlo prevážiť výhody cvičenia s hmotnosťou členka.

Krok 4

Zaistite každú váhu členku k dolnej časti nohy tesne nad členok. Väčšina z nich má nastaviteľné kryty na suchý zips navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym veľkostiam nôh.

Krok 5

Prispôsobte si hmotnosť každej členky tak, aby pri chôdzi pevne držala vašu dolnú časť nohy. Ak zistíte, že váha členku klesá počas cvičenia, je to znamenie, že musia byť prísnejšie. Zabráňte prílišnému zaťaženiu závaží.

Tipy

  • Použite nastaviteľné závažia členkov, aby ste mohli pridať rôzne vrecká, prúty alebo závažia, aby ste nastavili odpor, ktorý budete cítiť pri každom kroku.