Recenzia

Ako sa zbaviť nadmerného tuku v chrbte

Ako sa zbaviť nadmerného tuku v chrbte


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Zadný tuk je problém, ktorý postihuje mužov a ženy všetkých vekových skupín. Ľahko sa zobrazuje pod oblečením a zdôrazňuje sa tým, že má na sebe určité spodné prádlo alebo odevy priliehajúce k tvarovaniu. Na odstránenie tuku v chrbte je dôležité pochopiť, že redukcia škvŕn nie je účinná. Zníženie celkového telesného tuku je nevyhnutné na zbavenie tuku na chrbte, a preto by sa mal používať komplexný celotelový prístup. Pred začatím novej diéty alebo cvičebného programu sa porozprávajte so svojím lekárom, najmä ak sa u vás diagnostikovali chronické zdravotné stavy.

Krok 1

Vyhodnoťte svoju stravu a určte oblasti, v ktorých môžete urobiť pozitívne zmeny na podporu chudnutia a redukcie hmotnosti. Zamerajte sa na minimalizovanie spracovaných potravín vo vašej strave a pridávanie väčšieho množstva ovocia a zeleniny. Začnite znižovaním veľkosti porcií o 10 až 15 percent. Jesť menej jedla znamená menej kalórií a chudnutie. Eliminácia 3 500 kalórií za týždeň zníži vašu hmotnosť o 1 libru. Zamerajte sa na to, aby sa to stalo trvalou zmenou, aby sa zabránilo návratu hmotnosti.

Krok 2

Pridajte kardiovaskulárne cvičenie do svojej každodennej rutiny. Získanie najmenej 30 minút kardio denne pomôže spáliť tuk v tele a nakoniec pomôže znížiť ukladanie tuku v chrbte. Kardiovaskulárne cvičenie s nízkou intenzitou, napríklad chôdza, premieňa viac tuku na energiu, ktorú má vaše telo použiť, ako cvičenie s vysokou intenzitou. Kombinácia kardiovaskulárneho cvičenia s úpravami stravovania zabezpečí, že schudnete. Ak chcete schudnúť rýchlejšie, môžete zvýšiť množstvo času na cvičenie alebo intenzitu cvičenia.

Krok 3

Zvýšte svoj metabolizmus pridaním silového tréningu dvakrát týždenne. Silový tréning vybuduje svalovú hmotu, ktorá vám pomôže spaľovať tuk, aj keď nevykonávate cvičenie. Začnite cvičením hornej časti tela jeden deň a spodnou časťou tela vykonávajte druhý deň, medzi ktorými musí byť najmenej jeden deň odpočinku. Silový tréning vám pomôže dosiahnuť štíhlejšiu podobu, pretože váš páliaci tuk a svalová hmota pod ňou začnú tónovať. Cvičenia, ako sú pásy so širokým úchopom, predĺženia chrbta a obrátené rady, vám pomôžu spevniť chrbtové svaly pre tónovaný vzhľad, pretože redukujete tuk v oblasti chrbta vášho problému.

Tip

 • Na sledovanie príjmu potravy a kalórií každý deň použite online sledovač potravín.
 • Vyhnite sa váženiu každý deň. Keď začnete nový cvičebný režim, vaše telo môže vytvárať svaly rýchlejšie ako pri spaľovaní tukov, a hoci postupujete, vaša váha nemusí na začiatku dramaticky klesať. Zamerajte sa na nosenie oblečenia a na to, ako sa cítite, ako aj na to, ako vaša chrbát vyzerá v zrkadle.
 • Počas tréningu a potom vypite vodu, aby ste nahradili tekutiny stratené potením. Po tréningu nezabudnite jesť zdravú desiatu pozostávajúcu z bielkovín a uhľohydrátov, ktorá vám po cvičení doplní telo.
 • Začiatočníci by mali začať jednou až dvoma sadami každého silového tréningu s 12 až 15 opakovaniami.

ZdrojeKomentáre:

 1. Calbhach

  Fu Kvalita

 2. Isidoro

  .Rarely. You can say this exception :) from the rules

 3. Gardahn

  Poznám web s odpoveďou na vašu tému.

 4. Judal

  Tiež ma znepokojuje v tomto probléme, kde nájdem viac informácií o tejto téme?

 5. Miramar

  Wait, IMHO

 6. Yannic

  mladý človekNapíšte správu