Recenzia

Ako sa zbaviť mastných bokov

Ako sa zbaviť mastných bokov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Harvardská lekárska škola zistila, že brušný tuk je pre vaše zdravie nebezpečnejší ako tuk v bedrách, ale aj tak vám tukové boky môžu nechať pocit, že ste si vedomý svojho vzhľadu a nepohodlný vo vašej vlastnej koži. Ak sa chcete zbaviť tuku na svojich bokoch a pracovať na štíhlych, tónovaných bokoch, musíte kombinovať diétu so zníženým obsahom kalórií a cvičením, ktoré vedie k celkovému chudnutiu. Predtým, ako sa pustíte do plánu straty nadbytku bedrového a telového tuku, overte si to u svojho lekára.

Cvičenie na chudnutie

Krok 1

Dokončite jednu hodinu stredne intenzívnej aeróbnej aktivity väčšinu dní na podporu chudnutia. Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb odporúčajú najmenej 300 minút aeróbnej aktivity týždenne, ak chcete schudnúť. Plávať, bicyklovať alebo behať jednu hodinu denne a pri práci so svaly okolo bokov spálite 500 kalórií, čo vedie k zníženiu telesnej hmotnosti za týždeň.

Krok 2

Zvýšte stratu tuku okolo bokov a všade inde pridaním intervalov do aeróbnych tréningov. Zvyšte svoju rýchlosť alebo sklon o 30 až 60 sekúnd po troch až piatich minútach obvyklým tempom.

Krok 3

Vykonajte silový tréning, aby ste štíhle a tónovali vaše boky a zároveň si vybudovali svalovú hmotu pre zvýšené spaľovanie kalórií. Do 24 hip kopov na každej strane, každý druhý deň. Ľahnite si na pravú stranu a zároveň opierajte hornú časť tela o predlaktie. Udržujte svoje ľavé koleno mäkké a priťahujte pravé koleno k sebe, aby ste si nohou vytvorili uhol 90 stupňov. Zdvihnite pravú nohu do výšky bedra a potom nohu kopnite smerom od seba, až kým sa vaša noha takmer nestiahne. Natiahnite nohu späť a dokončite jedno opakovanie.

Krok 4

Vykonajte cvičenie Superman, aby zjemňovalo boky, aby bol štíhlejší. Ľahnite si na brucho s rukami natiahnutými za hlavu. Zdvihnite ruky a nohy súčasne k stropu, zatiaľ čo brucho a boky zostanú na podlahe. Pred pomalým spustením držte pózu na 10 impulzov. Vystupujte dva až tri Supermany každý druhý deň.

Krok 5

Štíhnite oblasť bedier vykonaním 12 až 24 vážených drepov každý druhý deň. Postavte sa so šírkou bokov od seba a zároveň držte v každej ruke činský alebo činka. Zdvihnite ruky na úroveň hrudníka, zatiaľ čo lakte zostávajú ohnuté. Podriaďte sa čo najbližšie k uhlu 90 stupňov a držte pozíciu pre dva počty. Postavte sa, ovládajte pohyb pomocou bokov a nôh.

Úpravy stravovania na chudnutie

Krok 1

Zbavte sa tuku na bokoch rýchlejšie zahrnutím diéty so zníženým obsahom kalórií do plánu na chudnutie. Znížte 250 až 500 kalórií každý deň o jednu polovicu až 1 libru týždenne.

Krok 2

Vyvarujte sa prebytočných kalórií nachádzajúcich sa v sladkých sódach a dezertoch, ako aj v tukových občerstveniach s rýchlym občerstvením. Pite vodu alebo bylinkový čaj namiesto sódy, aby ste udržali hydratáciu a zabránili namáčaniu v metabolizme a konzumovali čerstvé produkty, celé zrná bohaté na vlákninu, chudé zdroje bielkovín a nízkotučné mliečne výrobky.

Krok 3

Vyvarujte sa preskakovaniu jedál, aby ste ušetrili kalórie, pretože to môže spôsobiť, že vaše telo prejde do režimu hladovania, čo vedie k zníženiu alebo zníženiu hmotnosti. Napĺňajte svoje telo a udržujte metabolizmus podporený tým, že budete jesť malé časté jedlá po celý deň.

Krok 4

Sledujte svoje stravovanie v denníku s jedlom, aby ste sa ubezpečili, že sa nechcete prejedať, ani nejesť na úľavu od stresu, namiesto hladu.

Tip

  • Podľa Americkej rady pre cvičenie nie je možné pozorovať redukciu, ale riešením celkového telesného tuku môžete úspešne stratiť prebytočný tuk.
  • Dajte svoje telo jeden deň voľna medzi silovými tréningami, aby vaše svaly mali čas sa zotaviť.