Recenzia

Ako sa zbaviť úchytov lásky a zoštíhliť zadok

Ako sa zbaviť úchytov lásky a zoštíhliť zadokWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kardio je kľúčovou súčasťou, aby ste sa zbavili úchytiek lásky - rohlíky tuku na chrbte - a zoštíhlite zadok. Kardio aeróbne cvičenie spaľuje kalórie potrebné na oholenie tuku. Vzorec je základný, spálite 3 500 kalórií cvičením alebo znižovaním diéty a stratíte jednu libru. Okrem zdravej výživy a vykonávania najmenej 150 minút kardiovaskulárneho cvičenia týždenne, pridajte najmenej dva dni silového tréningu, kde vykonávate cvičenia telesnej hmotnosti, ktoré sú zamerané na zadok a späť.

Bird-Dog

Krok 1

Postavte sa na všetky štyri a zarovnajte zápästia pod vaše plecia a kolená pod vaše boky.

Krok 2

Zapojte svoje základné svaly tým, že zatiahnete brušné tlačidlo smerom k vašej chrbtici. Vaša chrbtica a chrbát by mali vytvárať jednu dlhú, priamu líniu.

Krok 3

Natiahnite ľavú ruku pred vaše telo vo výške ramien. Súčasne roztiahnite pravú nohu od tela v bokoch.

Krok 4

Zložte ruku a nohu, až kým nebudete späť na všetkých štyroch stranách. Natiahnite pravú ruku a ľavú nohu súčasne, aby ste sa úplne zopakovali. Pri posúvaní strán udržiavajte rovnováhu. Vykonajte 12 až 15 opakovaní a prepracujte až tri sady.

Squat Jump

Krok 1

Umiestnite chodidlá bokom do šírky tak, aby prsty smerovali dopredu. Zapojte svoje základné svaly tým, že zatiahnete brušné tlačidlo smerom k vašej chrbtici.

Krok 2

Ohnite kolená a hlboko sa posaďte, akoby ste sedeli na neviditeľnej stoličke. Nedovoľte, aby sa vaše kolená posúvali pred prsty na nohách.

Krok 3

Vyskočte do vzduchu výbušne, keď dosiahnete najnižší bod vášho drepu. Narovnajte si nohy, keď vyskočíte do vzduchu a zametela si ruky nad hlavu.

Krok 4

Ohýbajte kolená a pristáťte zľahka v nízkej drevenej polohe, pričom ruky ťahajte dozadu za seba. Akonáhle sa dostanete na najnižšiu úroveň vášho drepu, vyskočte do vzduchu. Vykonajte 12 až 15 opakovaní a prepracujte až tri sady.

Nadol smerujúci pes

Krok 1

Postavte sa na všetky štyri a zarovnajte zápästia pod vaše plecia a kolená mierne za vaše boky.

Krok 2

Zatlačte dlane do podlahy a energicky nadvihnite z podpazušia.

Krok 3

Zastrčte si prsty na nohách a pritlačte si boky nahor a dozadu, až kým vaše telo nezačne prevrátiť „V.“ Zarovnajte hlavu s chrbticou a zapojte svoje základné svaly.

Krok 4

Držte psa smerujúceho nadol na 30 sekúnd až jednu minútu. Vypracujte si cestu až do troch opakovaní.

Tip

  • Vyberte si kardio cvičenia, ktoré zapájajú vaše spodné telo a späť do opakujúcich sa rytmických pohybov, ako sú kickbox, eliptický tréning, beh, basketbal a tenis.
  • Počas cvičenia nedýchajte; namiesto toho dýchajte zhlboka a rovnomerne.