Recenzia

Kontrolný zoznam futbalových turnajov


Futbalové turnaje poskytujú príležitosť zažiť osviežujúcu zmenu v porovnaní s pravidelnými ligovými zápasmi. Môžete skúsiť alternatívu malého tímu k typickej 11-a-side hre alebo zostaviť skupinu ligových all-stars, aby ste sa mohli zúčastniť regionálnych alebo národných turnajov. Kontrolný zoznam vám pomôže zvládnuť organizačné problémy a dáva vám a vašim spoluhráčom najlepšiu šancu na návrat domov s medailou alebo trofejou.

Registrácia

Váš tím potrebuje hráčov, meno, prostriedky na všetky poplatky a kompletný zoznam. Môžete požiadať každého hráča, aby kopol rovnaký podiel z poplatku, aby získal miesto v tíme. Ak ste vedúci tímu alebo kapitán, prečítajte si štruktúru turnaja a pravidlá a nájdite pre svojich hráčov to najlepšie; často máte na výber vstúpiť do svojho tímu v rekreačnej, konkurenčnej alebo divízii nad 30 rokov na úrovni dospelých alebo mládeže.

Zariadenie

Takmer určite budete potrebovať chrániče holení pri vonkajšom turnaji, aj keď tieto sa nemusia vyžadovať pri domácich turnajoch. Balte najmenej dva páry futbalových ponožiek na každý deň turnaja a dva páry futbalových kopačky, ktoré sú rozbité a pohodlné. Vezmite očíslované dresy do hlavných a alternatívnych farieb svojho tímu; Pravdepodobne budete musieť nosiť svetlejšiu farbu, ak ste vo svojom losovaní alebo divízii vyššie nasadení a hráte tím s nižším nasadením. Futbalový batoh alebo taška na vak ponúka priestor pre všetok váš výstroj, vrátane žabiek, ktoré môžete nosiť medzi hrami a loptou. Ak sú vaše vlasy dlhé, zbalte si scrunchie, kravatu na vlasy alebo čelenku. Brankári potrebujú dva páry rukavíc, dres s dlhým rukávom inej farby, ako majú hráči v poli, a kraťasy alebo nohavice s vypchávkou bedier.

Check-In

Zvyčajne sa musíte prihlásiť v piatok popoludní alebo v sobotu ráno, v centrálnom hoteli alebo pri vchode na hracie plochy, aby ste sa prihlásili na víkendový turnaj. Organizátori požadujú podpísané vzdanie sa práva pre každého hráča, obrazové ID pre dospelých a karty hráča alebo iný dôkaz veku pre hráčov mládeže. Váš konečný zoznam bude splatný. Uistite sa, že pri registrácii získate akékoľvek náramky pre hráčov a trénerov potrebné na vstup na pole, hosťské preukazy pre členov rodiny a tričká zdarma. Požiadajte o telefónne čísla, na ktoré môžete volať v prípade oneskorenia počasia alebo zatvorenia poľa, ako aj o zmenu harmonogramu alebo vystopovanie chýbajúcich rozhodcov.

Kurz a Koniec

Súčasťou vášho kontrolného zoznamu musí byť lekárnička vrátane okamžitých chladiacich balíčkov na výrony, adhezívne a elastické obväzy a krém na opaľovanie. Chladič s balenou vodou je nevyhnutný - s výnimkou hracích plôch, ktoré ich zakazujú a vyžadujú, aby ste patronizovali predajcov na mieste. Pred zobrazením pri bráne skontrolujte platné pravidlá online. Energetické tyčinky a zdravé občerstvenie, ako je ovocie, vás môžu viesť dlhý deň. Prenosná strieška môže poskytnúť tienisté oddych na horúcich letných turnajoch, najmä ak je kombinovaná s prenosnými stoličkami na táborenie. A kamera pre akčné zábery a pózované tímové fotografie pomáha zachytávať turnajové spomienky.

Zdroje