Recenzia

Poskytuje trieda odstreďovania brucho ploché?


Ak hľadáte cvičenie vhodné pre väčšinu kondičných úrovní, ľahké na kĺboch ​​a efektívne pri spaľovaní kalórií, v miestnom klube zdravia navštívte indoorové cyklistické štúdio. Spinning, značková indoor cycling class, ponúka inštruktora, ktorý vás vedie kopcami, veternými cestami a rýchlymi bytmi, to všetko k rytmu pulzujúcej hudby. Zahrnutie spinningu do cvičebného režimu vám môže pomôcť schudnúť - dokonca aj v bruchu - ale je nepravdepodobné, že vám dá plochý žalúdok.

Strata tuku v bruchu

Ak chcete získať plochý žalúdok, musíte znížiť brušný tuk - z ktorého väčšina leží hlboko vo vnútri vašich vnútorných orgánov a vylučuje zápalové chemikálie, ktoré zvyšujú riziko chronického ochorenia. Cvičením môžete znížiť brušný tuk, najmä aeróbne cvičenie, ktoré spaľuje kalórie a pomáha spaľovať viac energie, ako konzumujete. Aj keď redukcia škvŕn nie je možná, keď máte v bránici prebytočný tuk, máte tendenciu ju tam strácať najskôr pri poklese libier. Pri 40 až 45-minútovom spinovom tréningu spálite medzi 400 a 600 kalóriami, čo je efektívny spôsob, ako rýchlo odbúravať a odbúravať tuky - dostať sa bližšie k plochému žalúdku.

Intenzita

Štúdia z roku 2008 s názvom „Medicína a veda v športe a cvičení“ zistila, že cvičenie s vysokou intenzitou bolo účinnejšie pri znižovaní celkového brušného tuku účastníkov v porovnaní s cvičením s nízkou intenzitou. V tejto štúdii ženy, ktoré cvičili v intenzite alebo blízko úplného úsilia po krátku dobu trikrát týždenne a pri nízkej intenzite dvakrát týždenne, stratili väčšiu váhu v žalúdku ako účastníci, ktorí cvičili päťkrát za týždeň. týždeň pri nízkej intenzite po 16 týždňoch. Všetci účastníci spálili 400 kalórií za tréning bez ohľadu na ich intenzitu. Spinning, najmä intervalové a kopcové tréningy, sa počítajú ako relácie s vysokou intenzitou. Vy, účastník, máte kontrolu nad skutočnou intenzitou vašej jazdy, takže začiatočníci môžu jazdiť po boku pokročilých cyklistov a stále získať super tréning.

Dôležité informácie

Zúčastniť sa spinningovej triedy raz mesačne alebo dokonca raz týždenne nebude stačiť na vykonanie zmien vo vašom bruchu alebo tele. Pre významné chudnutie musíte robiť kardio cvičenie najmenej 250 minút týždenne, odporúča American College of Sports Medicine. To znamená, že sa musíte zaviazať k aspoň jednej 50-minútovej triede, päťkrát týždenne. Vaše telo a myseľ však ťažia z častých zmien vášho tréningového režimu. Aj keď máte radi spriadaciu hodinu, zvážte prídely na účasť a robte len dve alebo tri sedenia týždenne. Pridajte si svižnú prechádzku, tenisovú hru alebo beh na bežiacom páse v iných dňoch, aby ste bojovali s nudou a zabránili prílišnému zvyku vášho tela na točenie, aby ste získali výhody.

Ďalšie opatrenia

Ak chcete získať plochý žalúdok, budete musieť urobiť viac ako len pedál pod pokynmi štekotného inštruktora. Spinning je dobrý začiatok, ale je to iba časť celého plánu, ktorá môže priniesť tenší stred. Stravovanie, ktoré sa drží správnej veľkosti porcií a zdôrazňuje chudé bielkoviny, listovú zeleninu, celé zrná a malé dávky nenasýtených tukov, je ďalšou kľúčovou stratégiou pri vyrovnávaní žalúdka. Mali by ste tiež zahrnúť silový tréning najmenej dvakrát týždenne, pretože štúdia uverejnená v roku 2010 s vydaním „Obezita“ ukázala, že môže zabrániť ďalšiemu pomalému stúpaniu brucha a pomôže vám zabrániť chudnutiu.