Recenzia

Ako to urobiť Stály drví s váhami


Nemusíte ležať na zemi, keď robíte drví na zlepšenie brušných svalov. Postavenie činky s bočným ohybom je účinnou alternatívou na posilnenie vášho jadra. Podľa Americkej rady pre cvičenie sa pri váženom bočnom ohybe použije váš brušný brušný sval, sval, ktorý vedie po dĺžke žalúdka, a vaše šikmé svaly pozdĺž strán žalúdka. Ak máte cvičebné ciele, ktoré zahŕňajú sprísnenie vášho jadra a zlepšenie vašej brušnej sily, použite ľahko sa naučiteľnú krízu s váhami.

Krok 1

Postavte sa vysokými nohami tak, aby boli mierne širšie ako vzdialenosť bokov.

Krok 2

Držte činku v ľavej ruke. Zabaľte palec a prsty na opačné strany držadla činky. Dlaň smerujte k svojmu telu. Pravú ruku položte na bok alebo položte pravú ruku na chrbát hlavy pravým kolenom smerujúcim k pravej strane.

Krok 3

Nadýchnite sa a ohnite doľava. Snažte sa, aby ľavá strana hrudného koša smerovala k ľavému boku. Pri znižovaní hmotnosti smerom k kolenu udržiavajte činku blízko vašej nohy. Zabráňte krúteniu bokov pri spúšťaní činky.

Krok 4

Vydýchnite a vráťte sa do zvislej polohy.

Krok 5

Vyplňte 10 až 30 ohybov vľavo.

Krok 6

Položte činku na pravú ruku a vyplňte rovnaký počet bočných ohybov na pravej strane.

Krok 7

Vykonajte jednu až tri sady. Začnite s jedným a zvýšte na tri, keď sa vaša sila zlepší.

Tip

  • Vyberte hmotnosť činky, ktorá vám umožní dokončiť najmenej 10, ale nie viac ako 30 opakovaní. Ak nemôžete dokončiť 10 opakovaní, znížte hmotnosť činky. Ak dokážete dokončiť viac ako 30 bočných ohybov, zvýšte hmotnosť činky.