Recenzia

Odčítate spálené kalórie od cvičenia od celkového povoleného množstva kalórií?

Odčítate spálené kalórie od cvičenia od celkového povoleného množstva kalórií?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chudnutie je jednoduchšie, ak používate plán, ktorý zahŕňa sledovanie vašich konzumovaných kalórií a kalórií spálených počas cvičenia. V závislosti od vášho plánu môžete odpočítať počet spálených kalórií od odporúčaného denného príjmu kalórií na chudnutie, alebo použiť kombináciu diéty a cvičenia, aby ste dosiahli svoj cieľ v oblasti telesnej kondície.

Odporúčané číslo kalórií

Organizácie, ako je Ministerstvo poľnohospodárstva USA, odporúčajú špecifický počet denných kalórií pre ľudí, ktorí chcú udržiavať zdravú váhu. Tieto čísla nie sú číslami na chudnutie, ale môžu vás viesť v pláne na chudnutie. Vaše denné číslo kalórií pre udržanie zdravej hmotnosti je založené na vašom veku, pohlaví a úrovni aktivity. Pri práci s registrovaným dietológom alebo iným kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom môžete získať presnejšie číslo, berúc do úvahy ďalšie faktory, ako je vaša výška, váha, pokojová srdcová frekvencia a aktuálna telesná hmotnosť.

Počet kalórií na chudnutie

Aby ste dosiahli zdravý cieľ chudnutia 1 až 2 libry týždenne, musíte na udržanie telesnej hmotnosti spáliť o 500 až 1 000 kalórií viac, ako je odporúčané denné množstvo kalórií. Napríklad, ak je vaše denné odporúčané množstvo kalórií na udržanie telesnej hmotnosti 2 000, budete musieť jesť 1 500 kalórií každý deň, aby ste stratili 1 libru každý týždeň, alebo jesť 2 000 kalórií každý deň a spálením ďalších 500 kalórií cvičením alebo vytvorením kombinácie na obmedzenie kalórií a cvičenie, ktoré vytvára váš deficit na 500 kalórií.

Cvičte kalórie

Kalórie spaľujete po celý deň. Keď čítate tento článok, teraz spaľujete kalórie, ale málo. Váš celkový denný príjem kalórií na základe vašej úrovne aktivity určuje spôsob odporúčaného denného príjmu kalórií. Cvičením môžete zvýšiť svoju dennú dennú kalóriu a pomôcť tak dosiahnuť ciele chudnutia. Vaše odporúčané denné množstvo kalórií môže byť 2 400 kalórií, pretože ste v bežnom dni veľmi aktívny. Ak chcete schudnúť 1 libru, musíte každý deň pridať 500 kalórií cvičenia, ak chcete pokračovať v jedení 2400 kalórií denne. Ak máte deň, v ktorom nie ste príliš aktívny, vaše odporúčané denné množstvo kalórií môže klesnúť na 2 000 kalórií, takže konzumácia 2 400 kalórií a cvičenie v hodnote 500 kalórií vám nepomôžu dosiahnuť svoj cieľ.

Iné faktory

Ak významne obmedzíte svoje kalórie bez dostatočného cvičenia na zvýšenie metabolizmu, vaše telo môže znížiť vaše denné spaľovanie kalórií, aby sa kompenzovalo to, čo považuje za problém. Niektorí ľudia to nazývajú prechodom do režimu hladovania, alebo vaše telo znižuje svoj bod vzplanutia, normálnu rýchlosť metabolizmu. Ak vykonávate kardiovaskulárne cvičenia s vysokou intenzitou a cvičenia s odporom, vaše telo bude spaľovať viac kalórií, ako je obvyklé, celé hodiny po tréningu, takže tréning s 500 kalóriami môže viesť k ďalšiemu spáleniu kalórií po tréningu zo stoviek ďalších kalórií. ,

ZdrojeKomentáre:

 1. Polynices

  I find that you are not right. Write in PM.

 2. Hadwin

  Ako nedostatok chuti

 3. Beluchi

  What would we do without his magnificent phrase

 4. Smythe

  V SKRATKE JE TO JASNÉ

 5. Pelops

  Verím, že si sa mýlil. Som si istý. Napíš mi v PM, hovor.Napíšte správu