Info

Aké sú výhody aerobiku Kickboxing?

Aké sú výhody aerobiku Kickboxing?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kickboxing aerobics berie kopanie a dierovanie cvičenie a nastaví ich na hudbu k vytvoreniu rýchlo-chodil, vysoko-intenzívne triedy, ktoré spália kalórie a buduje kardiovaskulárne fitness. Kurzy sa ponúkajú v kluboch zdravia a štúdiách bojových umení a prostredníctvom DVD. Na rozdiel od bojového kickboxu vás aeróbna verzia nevrhla proti konkurencii. Namiesto toho pomocou vŕtačiek vybudujete kardiovaskulárnu kondíciu v zábavnej atmosfére s vysokou intenzitou. Aerobic Kickbox ponúka množstvo výhod pre vašu myseľ a telo.

Calorie Burn

Aerobik na kickbox spaľuje značné kalórie, pokiaľ do tejto triedy vložíte úsilie. „Dámske zdravie“ uvádza, že trieda môže spáliť až 500 kalórií za hodinu. Spaľovanie kalórií vám môže pomôcť riadiť svoju váhu alebo vám môže pomôcť schudnúť, ak spojíte svoje úsilie so zdravou stravou s nízkym obsahom kalórií.

Odroda

Aerobic Kickbox kombinuje údery a kopy do choreografických kombinácií, ktoré udržia vašu myseľ počas tréningu obsadenú. Čas sa môže líšiť, keď sa naučíte tieto kroky a získate tréning. Kvalifikovaní inštruktori môžu zahrnovať rôzne vybavenie, ako napríklad švihadlá, tašky, rukavice a rukavice bez prstov, aby vás udržali v pohotovosti a na výzvu. Môžete sa tiež podieľať na športových cvičeniach, ako sú skoky na zdvíhanie a skoky na dreve, medzi zápasmi o údery a kopy.

Cvičenie aerobiku

Aerobik na kickbox sa považuje za kardiovaskulárne cvičenie s intenzívnou intenzitou. Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb vám odporúčajú, aby ste sa každý týždeň zúčastňovali najmenej 75 minút intenzívneho aeróbneho cvičenia, aby ste zostali v dobrom zdravotnom stave. Tým sa zlepší vaša vytrvalosť a výdrž a pomôže sa znížiť riziko vzniku chronických stavov, ako sú srdcové choroby, cukrovka 2. typu, niektoré druhy rakoviny a obezita.

Úľava od stresu

„Zdravie žien“ hovorí, že kickbox je výraznejším prostriedkom na odbúranie stresu ako beh na bežiacom páse. Kardiovaskulárne cvičenie vo všeobecnosti pomáha zmierniť stres, ale akt prepichovania a kopania môže byť obzvlášť účinný pri uvoľňovaní hnevu a frustrácie. MayoClinic.com vysvetľuje, že počas fyzickej aktivity váš mozog uvoľňuje chemikálie, ktoré vám môžu spôsobiť uvoľnenejší pocit.

Sila a jadro

Dierovanie a kopanie vytvára koordináciu a silu svalov vašich rúk a nôh. Väčšina pohybov kickboxu vyžaduje aktiváciu jadra - svalov brucha, chrbta a bokov. Silné jadro zlepšuje rovnováhu a stabilitu v športe a každodennom živote. Ak pracujete na svojom jadre a postupujete podľa zdravej diéty s nízkym obsahom kalórií, môžete si vytvoriť plochý brucho.

Sebaobrana

Pohyby v aerobiku z kickboxu pochádzajú z bojovej disciplíny kickboxu v bojových umeniach. Zatiaľ čo mnoho aerobických kurzov kickboxu vás nepripraví na neželanú konfrontáciu v temnej uličke, iní sa zameriavajú na výučbu cenných sebaobranných schopností. Ak je táto výhoda pre vás dôležitá, vyhľadajte triedy, ktoré určujú vyučovacie techniky sebaobrany a ktoré počas vyučovania používajú tašky a rukavice bez prstov. Bez cieľa nemôžete správne odhadnúť vzdialenosť ani sa naučiť, ako efektívne pristáť údery a kopy.

Dôležité informácie

Aerobic pre kickbox nie je pre každého. Je to vysoko pôsobivá činnosť, ktorá si vyžaduje fit telo a zdravé kĺby. Mnoho tried vyžaduje rýchle skákanie a pohyb. Spoznajte úroveň svojej kondície a pred začiatkom hodiny sa poraďte s inštruktorom, aby ste sa uistili, že je pre vás vhodná. Ak máte zdravotné problémy, pred začatím vyučovania sa poraďte so svojím lekárom.