Recenzia

Plávajúce hry pre tínedžerov

Plávajúce hry pre tínedžerov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hry v bazéne sú pre dospievajúcich dobrým spôsobom, ako tráviť čas s priateľmi a rodinou a zároveň si zároveň dať nejaké cvičenie. Mnohé hry sú ideálne pre dospievajúcich, pretože propagujú zdravú konkurenciu a sú dosť náročné na to, aby sa tínedžeri bavili celé hodiny. Zaistite, aby bol k dispozícii dohľad, aj keď dospievajúci vedia, ako plávať.

Raft jousting

Zapojenie sa do bazéna vyžaduje rovnováhu a zručnosti, ale je zábavné hrať a pozerať sa súčasne. Ak chcete hrať, nechajte dvoch dospievajúcich sedieť na jednom bazéne a jednu nohu na každej strane. Uistite sa, že plť má dostatok vzduchu, aby udržala hráčov nad vodou. Každý hráč má v jednej ruke rezance z penového bazéna. Pomocou ich nôh, dospievajúci pádlo blízko seba a pomocou rezance vyskúšať a zraziť jeden druhého z raftov. Víťazom je hráč, ktorý zostane na svojom plte najdlhšie.

Žraloky a pstruhy

Žraloky a střevle sú dobrou hrou pre veľké publikum, pretože viac hráčov robí hru vzrušujúcejšou a náročnejšou. Hra sa však hrá na hlbokom konci bazéna a neodporúča sa pre dospievajúcich, ktorí nie sú silnými plavcami. Ak chcete hrať, jeden dospievajúci je žralok a ostatní sú potoční. Žralok stojí na jednom konci bazéna, zatiaľ čo pleskáče stoja na okraji hlbokého konca. Žralok povie střevle, aby jej plávali, stonky skočia do bazéna a začnú plávať smerom k žralokom. Prístavy musia dosiahnuť žraločiu stranu bazénu bez toho, aby boli označené. Ak je stroskotanec označený, stáva sa žralokom a pomáha eliminovať ostatné střevle. Víťazom posledného stúpania je víťaz.

Island Mail

Island Mail vyžaduje, aby dospievajúci spolupracovali na výhre. Ak chcete hrať, rozdelte dospievajúci do dvoch tímov s rovnakým počtom hráčov. Každý hráč sa vznáša pred bazénom. Prvý hráč hodí balón s vodou na plť ďalšieho hráča bez toho, aby ho nechal spadnúť. Ak balón spadne do vody, vráti sa na začiatok línie. Vyhrá prvý tím, ktorý dostane svoj balón do posledného plte. Táto hra tiež funguje dobre s malými vodnými loptičkami, plážovými loptičkami alebo inými hračkami s plávajúcim bazénom.

Lov

Scavenger Hunt je zábavný nápad pre súkromné ​​bazény. Ak chcete hrať, rozptýlite rad objektov v dolnej časti bazéna a rozdelte dospievajúce do dvoch skupín. Uistite sa, že máte každú z dvoch položiek, aby tím mal možnosť zhromaždiť položky na zozname. Mince, potápačské krúžky, ploché guličky, žinky a uzávery fliaš sú dobrou voľbou. Napíšte položky do zoznamu. Dajte každému tímu zoznam a vyzvite dospievajúcich, aby plávali na dno a vyniesli určené položky. Čím viac vecí hodíte do bazéna, tým náročnejšia bude hra. Vyhrá prvý tím, ktorý zostavil zoznam.