Recenzia

Plávanie rutiny pre Abs


Všetky hlavné plávacie ťahy posilňujú a spoliehajú sa na vaše základné alebo brušné svaly. Najbežnejšou plaveckou mozgovou príhodou - freestyle - je najjednoduchšie zvládnuť a najúčinnejšie. Využíva rotáciu tela, ktorá sa spolieha na vaše brušné svaly, aby vás pri dýchaní udržiavala vo vode vo vode. Prsia a motýľ, ak ich plávate efektívne, pracujte tiež na svojich základných svaloch a zabezpečte intenzívnejšie cvičenie; prsia a motýľ sú však náročnejšími ťahmi najlepšie pre pokročilých plavcov. Predtým, ako sa pustíte do novej plaveckej rutiny, porozprávajte sa s lekárom primárnej starostlivosti.

Vŕtací vrták

Zahrňte rôzne cvičenia na plávanie, aby ste zlepšili techniku ​​a pracovali na posilňovaní základných svalov. Držte kickboard pred vaším telom, buď v dĺžke paže, alebo ho držte za hruď. Neležte na vrchu tabule, aby ste sa udržali nad vodou. Pritiahnite svoje základné svaly, zatiaľ čo budete flirtovať alebo delfín kopať po celej dĺžke bazénu. Stredne pokročilí plavci by mali používať zjednodušenú polohu s rukami nad hlavou a ležať na chrbte namiesto kickboardu. Zjednodušená poloha sa pri intenzívnom cvičení silnejšie spolieha na brušné a svaly na nohách. Začiatočníci by mali dokončiť 150 metrov kopania, zatiaľ čo strední plavci by mali dokončiť 400 metrov.

Ťahajte vŕtačku na bójku

Na zabránenie kopania použite vztlakové zariadenie, ktoré je flotačným zariadením umiestneným medzi vašimi nohami, aby ste posilnili svaly jadra a paží. Voľný štýl plávajte cez bazén bez použitia nôh. Pritiahnite svoje základné svaly a zamerajte sa na rotáciu tela a dýchanie. Jedna ruka by mala byť takmer úplne vysunutá pred vami a druhá ruka by mala byť pri dychu na vašej strane. Breaststroke a motýlí plavci sa môžu rozhodnúť použiť tieto ťahy namiesto freestylu pre intenzívnejšie cvičenie v oblasti brucha. Začiatočníci by mali dokončiť šesť 25-metrových plávaní s 15-sekundovými prestávkami a strední plavci by mali dokončiť štyri, 100-metrové plávanie.

Vŕtačka na vŕtanie prsníka a motýľ

Pokročilejší plavci môžu cvičiť s prsiami a motýľmi, aby sa zapojili základné svaly a zlepšila vytrvalosť a rýchlosť. Prsia plavci by mali vykonávať jeden ťah za ruku za každé tri kopy do nôh. Plavci motýľov by mali používať jeden ťah paží za každé tri kopy delfínov. Rovnako ako v prípade freestylu utiahnite svoje základné svaly, aby vám pomohli vytiahnuť ruky z vody. Pokročilí plavci by mali dokončiť desať 25 metrových plávok s 15 sekundovými prestávkami medzi nimi.

Freestyle

Pravidelný voľný štýl plávania vám umožňuje dôsledne zapájať svoje základné svaly a zároveň budovať kardiovaskulárnu kondíciu. Plávať rovnomerným tempom po stanovenú dobu, počnúc 30 minútami pre začiatočníkov až po jednu hodinu pre stredne pokročilých a pokročilých plavcov. V prípade potreby si urobte krátke doby odpočinku.